Po jedenácti dnech pracovního zápřahu se Václav Noid Bárta rozhodl vzít přítelkyni Elišku, společnou dcerku Elsu (1) a dceru Terezku (6) z manželství s Gábinou Dvořákovou (32) do přírody na procházku. Na co ale během své procházky natrefili, to si nikdo z nich jistě nepředstavoval. Čtyřčlenná výprava totiž došla k lavičce sloužící unaveným výletníkům k odpočinku, která byla ovšem doslova zasypaná množstvím prázdných lahví od piva.

A přestože by možná někdo podobný přístup od muzikanta nečekal a od rockera už vůbec ne, Václav Noid Bárta nesnese pohled na odpadky poházené ve volné přírodě. Na instagramu si okamžitě musel vylít zlost: „Lidi jsou taková prasata, že to není možné prostě. Ale já vás včera viděl, vy šmejdi, ty vo*e, odbarvení. Takže příště, až vás uvidím, tak vás, vo*e, proplesknu,“ rozlítil se Václav Noid Bárta při pohledu na lavičku obsypanou prázdnými lahvemi od alkoholu. Ovšem pouze u rozčílení to nezůstalo. Noid je, zdá se, muž činu.

VIDEO: Chyceno v síti: Václav Noid Bárta - Snaží se šikanovat i mě!

Video
délka: 10:55.75

Chyceno v síti: Václav Noid Bárta - Snaží se šikanovat i mě! David Turek, Lukáš Červený

A tak se hudebník s láskou k fitness chopil prázdné papírové nákupní tašky, lahve od chmelového moku do ní naskládal a odnesl do nejbližšího kontejneru, kam je pak vysypal. „Máte to takový kousek, vo*e,“ ulevil si při vhazování lahví do popelnic hudebník. Celé své počínání pak zvěčnil na mobil a nahrál na svůj instagramový profil v naději, že se jeho méně uvědomělí fanoušci třeba chytnou za nos a pomůže to dobré věci.    

VIDEO: Jak bude Noid trávit Vánoce? Loni koukal na Ramba, letos na dceru.

Video
délka: 01:33.36

Jak bude Noid trávit Vánoce? Loni koukal na Ramba, letos na dceru. Kateřina Štichová, Jan Jedlička

Fotogalerie
52 fotografií