André se obšírně vyjádřil pro web Expres.cz. Podle zápasníka MMA už to vypadalo, že se prvotní rozpor, vzniklý jeho návštěvou striptýzu, začíná uklidňovat. Jenže... „Pak začaly drobné hádky. Když už to překročilo nějakou hranici a přiznala, že si píše s někým novým, rozhodl jsem se odejít,“ tvrdí André a i nadále naznačuje, že Hanka je nyní pod cizím vlivem. „Objevili se lidé, kteří asi nemají příliš nějaké morální zábrany a snažili využít situace, že jsme byli rozhádaní. Zasahovali do našeho vztahu a přispěli k tomu finálnímu rozchodu,“ říká Reinders.

Mašlíková nad tímto vyjádřením ale jen kroutí nevěřícně hlavou. „Je to pro mě signál, že manžel se rozhodl prát na veřejnosti špinavé prádlo. Doteď jsme se snažili fungovat jako kamarádi a rodiče našeho syna, který je pro nás oba nejdůležitější, proto netuším, co tím sleduje. Bohužel, asi je to tím, že velmi těžce nese náš rozvod,“ svěřila se Blesku se svým názorem na věc modelka.

Jakýkoliv vliv kohokoliv třetího popírá. „Manžel doma už dva měsíce nebydlí, takže nevidím důvod, proč bych nemohla komunikovat s okolím. Ať už pracovně, nebo soukromě. Mám mnoho přátel, muži to na mě samozřejmě zkoušejí, nabídek na schůzky mám desítky, ale mohu vás ujistit, že žádný nový vztah se nikde nerodí. Mám dost práce se synem, kterému jsem hlavně mámou na sto procent. Ovšem podle Andrého chování se obávám, že až si vážně někoho najdu, náš v zásadě idylický rozvod, tak jak probíhal doteď, tím asi skončí,“ krčí rameny Mašlíková.

VIDEO: Zemřel Ivo Niederle! Mašlíkové rozvod nebude přátelský! A kam odešla Písařovicová?

Video
délka: 03:01.56

Zemřel Ivo Niederle! Mašlíkové rozvod nebude přátelský! A kam odešla Písařovicová? Blesk

Sama teď prý lituje, že jejich začínající problémy sama zveřejnila. „Zpětně toho lituji, ale bouchly mi prostě saze. Nejsem prostě někdo, kdo bude sedět, mlčet a nebude se bránit,“ dodává s tím, že doufá, že tímto přestřelka skončí. Otázka je, zda na její slova opět nebude reagovat její muž...

VIDEO: Hana Reinders s odstupem: Pořád nevím, proč mě Nova vyhodila

Video
délka: 01:45.92

Hana Reinders s odstupem: Pořád nevím, proč mě Nova vyhodila David Turek, Jan Jedlička

Fotogalerie
58 fotografií