Petr šel původně jen na rentgen plic a přiznal, že se trochu bál výsledků. „Měl jsem výčitky, protože jsem dřív dost kouřil. Ale plíce byly v pohodě. Místo toho mi řekli, že musí řešit arytmii. O té jsem vůbec nic netušil,“ svěřil se lídr kapely Olympic.

I když se kvůli koronaviru zdržoval poslední měsíce převážně doma s rodinou, v případě svého srdce okamžitě kývl na zákrok. „Nedají mi narkózu, tříslem mi vpraví katetr, který má srdce srovnat,“ dodal Janda

VIDEO: Petr Janda se pochlubil spodním prádlem: Slipy mi vybírá manželka

Video
délka: 02:50.80

Petr Janda se pochlubil spodním prádlem: Slipy mi vybírá manželka Kisa Císařová, Aleš Brunclík

Doma má s Olympicem za 58 let jeho působení na hudební scéně 3 Zlaté a 3 České slavíky a rád by ještě koncertoval. Před pár týdny vyšlo kapele nové CD Kaťata. Všichni včetně nového klávesáka Jiřího Březiny (47) by rádi vyrazili na turné. Janda už je po operaci, tak zbývá jen, aby zmizel covid, který všechno brzdí.

Poruchy srdečního rytmu jsou významným problémem kvůli častému výskytu a vážným důsledkům. Přesný výskyt všech významných arytmií není znám, ale existují kvalifikované odhady pro některé typy arytmií. Například nejčastější srdeční arytmie, jíž je fibrilace síní, postihuje až dvě procenta populace a počet nemocných každým rokem narůstá.  

VIDEO: Janda o nevěře Slováčka: Proč jsem nevaroval Patrasovou? Nemám na ní číslo!

Video
délka: 02:11.50

Janda o nevěře Slováčka: Proč jsem nevaroval Patrasovou? Nemám na ní číslo! Blesk TV

Fotogalerie
31 fotografií