„Do teď byla zima a chodil jsem s dlouhým rukávem, tak si to nikdo pořádně ani nevšiml. Třeba si myslí, že je to plíseň,“ zaspekuloval si s úsměvem Petr Janda. Na mínění jiných lidí ale rockerovi beztak tolik nezáleží. Podstatné pro něj bylo především to, jaký názor si na permanentní ozdobu kůže udělala jeho manželka Alice.

„Je úplně nadšená, že jsem šel v jejích šlépějích. Jelikož ona byla první a říkala, že by bylo fajn, kdybychom měli tetování oba,“ svěřil Blesku lídr kapely Olympic s tím, že Alice manžela od nápadu nechat se potetovat nejen nezrazovala, ale přímo ho v tom podpořila. „Manželka si loni nechala vytetovat kytku na předloktí, tak jsem si začal říkat, co bych si tam asi nechal vytetovat já. Abych s ní byl v souladu,“ nechal Petr Janda nahlédnout Blesk do svého rozhodovacího procesu.  

Dosavadní nejvtipnější reakci měla ale hudebníkova dcera Marta Jandová (46). Když viděla tátovo tetování poprvé, hned se jí spojila písmena vytetovaná okolo pavouka v jedno slovo. Kolem osminohého členovce jsou totiž počáteční písmena Jandových pěti dětí: Petra (✝35), Marty, Elišky (26), Anežky (10) a Rozárie (8). „Tati, ty tady máš napsáno Ampér. Co to jako je?“ Položila zaskočenému muzikantovi dotaz nejstarší dcera. „Tak jsem se na to podíval a povídám jí, to jsem si ale vůbec neuvědomil,“ prozradil s úsměvem Petr Janda.   

VIDEO: Jak reagují blízcí Petra Jandy na jeho nové tetování?

Video
délka: 01:55.56

Janda o reakcích na tetování Kisa Císařová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
40 fotografií