Jiří Bartoška se podrobil v nemocnici v Brně standardní operaci slepého střeva, která proběhla bez komplikací, a v současné době je v rekonvalescenci. „Panu Bartoškovi praskl zřejmě apendix. Už je po operaci, a dokonce i mírně žertuje se sestřičkami. Slíbil jim po zotavení selfíčka,“ tvrdí zdroj obeznámený s chodem chirurgické JIP.

VIDEO: Jiří Bartoška: Poledňákové jsem předělal scénář Líbáš jako Bůh!

Video
Video se připravuje ...

Jiří Bartoška: Poledňákové jsem předělal scénář Líbáš jako Bůh! Kateřina Štíchová

Podle zdrojů blízkých oddělení byl dokonce zapsán pod smyšleným jménem. Produkce filmu se zdráhá o Jiřím Bartoškovi i jen náznakem promluvit. „Netušíme, kde je,“ řekl asistent režisérky Marty Ferencové. Samotná režisérka se omluvila: „Mám moc práce, nezlobte se,“ řekla.

Herec tak zmeškal začátek natáčení romantické komedie Přání Ježíškovi, kde hraje jednu z dvou hlavních rolí. Roli proto za něj přebírá Jaroslav Dušek. „Vzhledem k situaci jsme museli operativně hledat řešení. Postavu Kristiána, kterou měl Jiří Bartoška ve filmu Přání Ježíškovi ztvárnit, hraje s Evou Holubovou. Probírali jsme obsazení tedy i s ní. Tu hned napadl Jaroslav Dušek. I když každý z těchto herců má jiný druh projevu, přišlo nám, že je to pěkná výzva. Celý štáb přeje Jiřímu brzké uzdravení,“ sdělil producent filmu Adam Dvořák.

Fotogalerie
33 fotografií