Půvabná modelka Tereza Kadeřábková se stala koncem července dvojnásobnou maminkou, když dala život dcerce s neobvyklým jménem Elva (3 měsíce). Zpátky do formy se, stejně jako po prvním porodu, dostala velice rychle - ostatně v době, kdy očekávala další přírůstek do rodiny, si stále udržovala štíhlou figuru a bříško měla docela maličké. Snímek, který nyní sdílela na instagramu, však všem vyrazil dech. Kadeřábková na něm pózuje před zrcadlem v „takzvané trojkombinaci“ fotek, oděna je pouze do černé sukně a topu kousek pod prsa, a jak se tak nakrucuje, všem dává na odiv svůj neskutečně úzký pas a vystouplá žebra.

„Ehm, jakože cože? Jak dlouho že jste po porodu? Nechápu!“ žasly její fanynky, které se jenom stěží zdráhaly uvěřit tomu, že tohle tělíčko bylo kdy schopno odnosit dvě zdravé děti. „To je jen dobrý úhel,“ bránila se Kadeřábková, manželka známého fotbalisty Pavla Kadeřábka (28). Další si zase přisadily, že pokud je zdání její více než dokonalé siluety a na kost vyhublých nožiček vyvoláno pouze správně zvoleným úhlem focení, pak by ho tedy také samy potřebovaly. Zatímco je tedy Kadeřábková, která získala korunku královny krásy ještě pod svým dívčím příjmením Chlebovská, pro mnohé vzorem, podle jiných je její figura spíše alarmující.

VIDEO: Sportovci na sítích: rodinná pohoda u Plekanců, Kadeřábková přiznala těhotenství.

Video
Video se připravuje ...

Sportovci na sítích: Rodinná pohoda u Plekanců, Kadeřábková přiznala těhotenství. iSport TV

Tím spíše nyní, tedy v době, kdy diktát módy předepisuje brutální štíhlost hraničící s vychrtlostí, díky čemuž mnohé dámy podlehly poruchám příjmu potravy. Jako například herečka a zpěvačka Mariana Prachařová (26), dcera herečky Dany Batulkové (62), která nedávno šokovala svým přiznáním, že se stala „otrokem jídla“.

O Kadeřábkové se v souvislosti s podezřením na anorexii a další podobné nemoci již psalo mnohokrát, jelikož to, jakou postavu má nyní, je skutečně ve velkém kontrastu s tím, jak vypadala v době Miss. Ženské křivky na ní dnes už skutečně nehledejte… Ona sama však nemoc nikdy nepotvrdila, takže nezbývá než doufat, že skutečně ví, co dělá.

VIDEO: Rozhovor s vítězkou České Miss 2012 Terezou Chlebovskou - dnes je k nepoznání!

Video
Video se připravuje ...

Rozhovor s vítězkou České Miss 2012 Terezou Chlebovskou Jan Jedlička

Fotogalerie
62 fotografií