Ve chvíli, kdy zpěvák básničky najde a začte se do nich, zpříjemňuje si Noid Eliščinými rýmovačkami rána. „Dobré ráno, lásko,“ začíná Eliščinou rukou psaný milostný dopis. „Přeju ti, lásko, dobré ráno. Miminko naše si v noci hrálo. Dva zuby zlobí ji, snad bude klid. Mezírku po tobě bude tam mít,“ zarýmovala tanečnice a vzkaz doplnila vlastnoruční kresbou společné dcery i se zmíněnými „zlobícími“ zoubky.

Veršíky ale zdaleka nekončí. „Palác z kostiček stavíme spolu, než se naděju, shodí ho dolů. Drobečky na zemi zdárně už našla, snědla je dřív, než s luxem jsem přišla,“ popsala, jak to vypadalo, když Noid se svými holkami nebyl. Černovláska se zájmem nejen o tanec má tak zjevně zálibu i ve skládání básní.

VIDEO: KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down

Video
délka: 37:19.04

KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down iSport.tv

A jelikož drsňákovo srdce nad rýmovaným počinem životní partnerky zaplesalo, pocítil Noid potřebu se o „noční psaní od Elišky“ podělit na svém instagramu. A opatřil ho navíc dvěma rudými srdíčky, aby dal jasně znát, jak moc ho nadchlo.

Přestože rodičovství znamená pravidelné noční vstávání a společný čas v posteli se tak oproti časům před dítětem rapidně zkrátí, nemusí to pro vztah očividně vždy nutně znamenat katastrofu.

VIDEO: Vašek Noid nemá ještě dost: Další dítě? Dvě dcery mu nestačí

Video
délka: 03:59.24

Vašek Noid nemá ještě dost: Další dítě? Dvě dcery mu nestačí 

Fotogalerie
43 fotografií