Z herce Radima Fialy udělala populární novácká Ordinace v růžové zahradě 2 idol mnoha žen, a i když on sám tuhle nálepku televizního sexsymbolu prý moc rád nemá (a snaží se proti ní vzdorovat postavami méně sympatickými, jako například v historickém snímku Nabarvené ptáče), přízni fanoušků se těší i na sociálních sítích. Tam ho sleduje téměř padesát tisíc příznivců, a to je číslo na českého herce skutečně úctyhodné. Všechny své obdivovatele (nebo spíše lépe řečeno obdivovatelky) však nyní zaskočil jedním ze svých posledních snímků. Na něm byl totiž málem k nepoznání!

Především proto, že ještě před tím, než byl vyhlášen celorepublikový lockdown, jako kdyby mávnutím kouzelného proutku náhle neuvěřitelně zestárl a sešel! Hluboké vrásky na čele, propadlé tváře, šedivé vlasy… Že by se na něm tak podepsala koronavirová karanténa, kterou tento pohledný herec trávil coby „muž v domácnosti“ péčí o své děti a vařením a rozvážením jídla všem složkám záchranného integrovaného systému? Kdepak! „Když se dostanete maskérům pod ruce, stane se i tohle…“ napsal k „porovnávací“ fotce Fiala.

VIDEO: Radim Fiala: Nejdřív jsem Ordinaci odmítl! Nechtěl jsem se odvařit!

Video
délka: 00:39.32

Radim Fiala: Nejdřív jsem Ordinaci odmítl! Nechtěl jsem se odvařit! Petr Macek, Petr Soukup

Jednalo se tedy pochopitelně jenom o momentku z natáčení, kdy se na něm v roli kněze, soudě dle kolárku, jaksepatří vyřádili maskéři. „Aspoň víte, jak budete vypadat za 20 let,“ bavili se jeho sledující. „A i za 20 let vlastně budete vypadat skoro stejně, takže je to vlastně fajn,“ utěšovali herce další followeři (či spíše lépe řečeno followerky), podle nichž bude Fiala i ve stáří „pořád kocour“ a „pořád frajer“.

Svým lajkem ho ocenili také někteří herečtí kolegové, například moderátorka Eva Decastelo (42), která je aktuálně k vidění na „konkurenční“ Primě ve Slunečné, jež Ordinaci po dlouhých letech sesadila ze špice žebříčku sledovanosti.

VIDEO: Velká proměna Aničky Slováčkové v Ordinaci!

Video
délka: 01:01.76

Velká proměna Aničky Slováčkové v Ordinaci! TV Nova

Fotogalerie
38 fotografií