Přestože tanečnice Eliška Grabcová porodila svou první dcerku teprve před necelými dvěma měsíci, kila navíc by člověk na její postavě hledal jenom stěží. Vypadá totiž naprosto báječně! „Nechápala jsem ty tabulky předpisového těhotenství, kde psali, že se má přibrat 12–15kg. Já jsem při zdravé stravě a pohybu těch kilogramů nabrala 26, možná i víc. Ke konci už jsem se nevážila,“ přiznala na instagramu partnerka Vaška Bárty, známějšího pod svým uměleckým jménem Noid.

„Po šestinedělí mám 20 kilogramů dole... Takže ještě pár kilo, ty rozšířené boky by se mohly vrátit zase zpátky a třeba se zas vejdu do starých džínů. A když ne, ono se to taky nezblaží, furt mám velkou zásobu legín, stejně jsou nejpohodlnější,“ libovala si tmavovlasá kráska, která svá kila navíc poctivě vypotila nejenom běháním kolem novorozené dcerky, ale i v posilovně.

Tam chodí dokonce i se svým malým uzlíčkem lásky. Zatímco „velká“ Eliška šlape na rotopedu, ta „malá“ leží v kočárku vedle ní a bedlivě ji sleduje. Pohyb jí prý podle jejích vlastních slov během gravidity náramně chyběl. „Mně ani nepřišlo, že mám na sobě skoro 30 kilogramů navíc, připadala jsem si krásná. A ono potom je ve finále úplně jedno, jak vypadáš po porodu, když máš vedle sebe toho prcka,“ shrnula nakonec celé mateřství půvabná Eliška.

VIDEO: Chyceno v síti: Václav Noid Bárta – Snaží se šikanovat i mě!

Video
délka: 10:55.75

Chyceno v síti: Václav Noid Bárta – Snaží se šikanovat i mě! David Turek, Lukáš Červený

Fotogalerie
59 fotografií