Zatímco si nejeden umělec hlasitě stěžuje, že ho koronavirová pandemie připravila o zisky, jelikož se kvůli viru covid-19 ruší nejrůznější natáčení, divadelní představení a muzikály, oblíbený herec slovenského původu Maroš Kramár podle všeho hluboko do kapsy nemá. Ba právě naopak! Podle všeho má aut tolik, že neví, co s nimi, jelikož kapacity jeho garáže jsou omezené… Kramár se proto rozhodl, že se jednoho ze svých vozů musí zbavit. Inzerát na luxusně vypadající autíčko uveřejnil kromě svých sociálních sítí také na facebooku, ve skupině nazvané „Sousedská burza“.

„Pro všechny milovníky jízdy s otevřenou střechou a pro fanoušky praktického parkování a dobrodružných cest, kteří zároveň milují vítr ve vlasech, mám dobrou zprávu: pro nedostatek prostoru v garáži nabízím k prodeji dvoumístný garážovaný imidžový kabriolet fialové metalízy,“ lákal Maroš potenciální zájemce.

Pokud tedy máte peníze navíc, kabriolet známého umělce, jenž kromě Slunečné září coby moderátor zábavné show Zázraky přírody, může být váš! Vůz s manuální převodovkou, tónovanými skly a koženými sedadly nabízí k prodeji za 3990 euro (tedy 108,4 tisíc korun).

VIDEO: Poslední scéna a konec. Veroniku Arichtevu ve Slunečné (a v posteli Maroše Kramára) nahradila Eva Josefíková

Video
délka: 02:44.56

Poslední scéna a konec. Veronika Arichteva se loučí se Slunečnou. FTV Prima

„Já napřed myslela korun!“ reagovala na cenu auta pobaveně herečka Eva Holubová (61), která ve výše zmiňovaném primáckém seriálu ztvárňuje Linhartovu sekretářku Hanu Schwatzmüllerovou, pravou ruku, která je vždy ochotná svému zaměstnavateli přispěchat s dobrou radou či ironickou poznámkou.

Tentokrát se však představitelka „vědmy“, která si vypomáhá tarotovými kartami, díky nimž vidí do budoucnosti, zmýlila. „Tobě, Evičko, z lásky i zadara,“ odpověděl jí pobaveně Kramár. „Pojeď hlavně už domů, abychom mohli pracovat,“ dodal herec v narážce na fakt, že se Holubová aktuálně nachází ve svém domě na Sicílii.

VIDEO: Maroš Kramár: Překvapilo mě, že Bartoška nepřestal kouřit!

Video
délka: 02:43.35

Maroš Kramár: Překvapilo mě, že Bartoška nepřestal kouřit! redakce Blesk

Fotogalerie
76 fotografií