Oblíbený slovenský herec Maroš Kramár aktuálně září ve veleúspěšném českém seriálu Slunečná, kde ztvárňuje roli bohatého podnikatele Johna Linharta, otce Janka v podání Marka Lambory (24). Stejně jako mnozí i on ale tráví dobu nedobrovolných koronavirových prázdnin ve svém domě. V přepychovém sídle u jezera, kde má nádherný výhled do krajiny, mu nic neschází – a proto odsud také nikam nechodí. Tomuto „poustevnickému“ stylu života ale začíná odpovídat i jeho zevnějšek…

„Už dva měsíce tu takhle sedím a zarůstám,“ svěřil se Maroš na instagramu v krátkém videu, na kterém si mne vousy. „Neměl jsem důvod se holit, protože jsme vůbec nehráli.“ Dokonce i natáčení seriálů bylo prozatím pozastaveno, a tak nejspíš není divu, že populární umělec takhle „zpustl“.

„Ale ta představení, která nám odpadla, se přesunula na jiné termíny,“ liboval si. „Takže věřím, že přijdete, že naběhnete do těch divadel, která vám už tak chyběla, a věřte, že chyběla i nám,“ lákal své příznivce na divadelní hru Už ti nikdy nenaletím.

Přestože by mohl někdo namítnout, že s plnovousem viditelně zestárl, přece jenom ve většině svých rolí je Maroš vždy hladce oholený. Někteří jeho příznivci ho přirovnávali například k „medvědovi z Tater“ či vtipkovali, že by mohl z placu ztvárnit hlavní roli v dramatu Stařec a moře, našli se ale i tací, jimž tato jeho image přišla nesmírně sexy. „Náhodou ty vousy vám velice sluší,“ slintaly nad ním jeho fanynky. „Zarostlý nebo oholený, pořád fešák!“ vzkazovaly mu.

VIDEO: Maroš Kramár: Překvapilo mě, že Bartoška nepřestal kouřit!

Video
délka: 02:43.35

Maroš Kramár: Překvapilo mě, že Bartoška nepřestal kouřit! redakce Blesk

Fotogalerie
74 fotografií