Cestování už roky nebylo tak komplikované a nebezpečné, jako je tomu nyní. V dobách, kdy se celým světem postupně, avšak velice rychle šíří obávaný koronavirus, na který dosud neexistuje účinný lék a který může zvláště starší jedince ohrozit na životě. A v ohrožení se podle deníku Nový Čas vyskytla i dcera slovenského milovníka žen Maroše Kramára.

Tamara studuje v Anglii, kde z bezpečnostních důvodů místní vláda, stejně jako ta česká či slovenská, zavřela místní univerzity a další školy. Ovšem i přesto v Británii nejsou tak přísná opatření jako na Slovensku, proto se dcera slavného herce v obavách o zdraví rozhodla vrátit zpátky za rodinou do rodné vlasti. V dalším okamžiku ale narazila!

„Koupila jsem si letenku z Anglie do Vídně, přišla mi zpráva, že Rakousko lety z Anglie nepřijímá,“ vyjádřila se podle slovenského deníku Kramárova dcera, jak se její návrat domů zkomplikoval hned od začátku. A tak si rezervovala letenku do Budapešti, s níž se naneštěstí opakovalo to samé. „Poplakala jsem si asi 57krát, nakonec jsem sehnala let z Amsterodamu do Vídně,“ svěřila se Tamara s tíhou nevšedních okamžiků.

Nakonec vše dobře dopadlo a devatenáctiletá blondýnka se za doprovodu svého známého otce vrátila domů, což dokazuje i společné selfíčko. Nyní se Tamara Kramárová podle Nového Času nachází v domácí karanténě v domě svého otce na břehu jezera, kde je bezpochyby konečně v bezpečí.

VIDEO: Maroš Kramár: Překvapilo mě, že Bartoška nepřestal kouřit!

Video
délka: 02:43.35

Maroš Kramár: Překvapilo mě, že Bartoška nepřestal kouřit! redakce Blesk

Fotogalerie
45 fotografií