„Dostali mne a ne, že ne, kolegové na Slunečné! Narozeniny mám až o víkendu, takže jsem to čekala o to méně. Vlastně vůbec! A taky mne nenapadlo, že na takovým seriálu se tohle ctí a drží, že si to vůbec někdo uvědomí a udělá se čas na blahopřání a dojemnou chvilku nad vynikajícím dortem,“ dojala se na instagramu herečka Eva Holubová, která v prozatím nejpopulárnějším českém seriálu, který týden co týden už druhým měsícem poráží do té doby bezkonkurenční Ordinaci v růžové zahradě 2, ztvárňuje postavu svérázné sekretářky Hany Schwartzmüllerové.

Holubová se přiznala, že ne vždycky měla takové štěstí na spolupracovníky. „Jedna věc je práce, druhá věc jsou mezilidský vztahy na pracovišti. Vím, co to je chodit někam se sevřeným žaludkem, srdcem i myslí! Teď už delší dobu chodím na všechna moje pracoviště ráda. Začala jsem to brát jako samozřejmost, málo jsem se z toho radovala a těšila se. Moji kamarádi ze Slunečný mi připomněli tenhle luxus, za což jim ještě jednou moc děkuju,“ dodala Holubová a podělila se s téměř 150 tisíci svými fanoušky na instagramu o sérii fotografií, na nichž jí pravicí třese například představitelka hlavní role Eva Burešová (26) či charismatický Slovák Maroš Kramár (60).

Možnost popřát své seriálové asistentce si nenechal ujít ani miláček dívek Marek Lambora (24). „Evičce jsem popřál, ať se jí moc daří, štěstí a hodně zdraví! Hned od začátku jsem měl takové tušení, že si na place budeme rozumět. Ukázalo se, že moje tušení bylo správné. Odvážím se říct, že na sebe hezky slyšíme,“ pochvaloval si spolupráci talentovaný mladý muž, jenž ve Slunečné hraje bohatého lamače dívčích srdcí Janka Linharta. Jak se zdá, většina lidí by skutečně mohla Holubové závidět takovéhle ideální pracovní prostředí!

VIDEO: Kovbojská s Burešovou a Lamborou: Touhle písničkou váš přivítá Slunečná.

Video
délka: 02:02.28

Kovbojská s Burešovou a Lamborou: Touhle písničkou váš přivítá Slunečná. FTV Prima

Fotogalerie
103 fotografií