Chrastění kostí. To si říkají mnozí při pohledu na dva snímky Elišky Bučkové aktuálně zveřejněné na jejím oficiálním profilu na sociální síti instagram. Je jasné, že modelky musejí být k výkonu své profese štíhlé, to nikdo nemůže zpochybnit. Ale propadlého břicha a žil vystupujících na vyhublých pažích si nejde nevšimnout. Takhle zdravé ženské tělo prostě nepůsobí...

VIDEO: Krvavé zranění na táboře Elišky Bučkové: Následovala cesta do nemocnice!

Video
délka: 02:31.24

Krvavé zranění na táboře Elišky Bučkové: Následovala cesta do nemocnice! Kisa Císařová, Jan Jedlička

Vítězka soutěže Česká Miss 2008 ale výtky směrem ke své extrémně štíhlé postavě ignoruje. „Mějte se fajn a nezapomínejte si dělat malé radosti! Například snídaní do postele, skvělou kávou nebo ku příkladu hezkým prádlem, kterým můžete pomoci ostatním. My s naší kolekcí pomáháme nadačnímu fondu dětské onkologie Krtek. Krásné ráno,“ ozřejmila Eliška Bučková, proč se nechala vyfotit jen ve světlé podprsence a kalhotkách.

Jen těžko se ovšem věří, že snídani, která je s ní v peřinách rovněž, si pak modelka skutečně vychutnala. A že by jí to jistě přišlo k duhu. Tak či tak je missčina postava opravdu značně hubená. Nebýt jejích někdejších problémů s anorexií, možná by černé myšlenky nevytanuly na mysli tak rychle a automaticky jako právě v případě Elišky. Snad tedy modelka skutečně ví, co dělá, a nezadělává si na další problémy na těle i duchu.

VIDEO: Eliška Bučková randí! Ale zatím je ve fázi vybírání, protože je náročná 

Video
délka: 02:41.92

Eliška Bučková randí! Ale zatím je ve fázi vybírání, protože je náročná. Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
46 fotografií