Vše ohledně životních změn v rodině Menzelových odtajnila sama Olga na svém instagramu, kde sdílela video ze stavby budoucího domova a trefně k tomu napsala: „Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným...“

„Jak je příznačný citát z Vančurova Rozmarného léta a z téhož něžného filmu mého muže,“ vysvětlovala Olga v příspěvku a odhalila, že si s manželem pořídili nový dům, ovšem nejdřív to bude chtít ještě hodně práce. Na záběrech je vidět ohromná díra v zemi, obnažené trubky a také velká hromada hlíny a nářadí všude možně. To zatím opravdu není k životu.

VIDEO: Olga Menzelová jako antická bohyně! Jak se má její manžel Jiří? 

Video
délka: 03:04.12

Olga Menzelová jako antická bohyně! Jak se má její manžel Jiří? Markéta Reinischová, Lukáš Červený

„Milí přátelé, zdravím Vás uprostřed léta z vynucené rekonstrukce našeho nedávno koupeného bydlení... I tak nevěšíme hlavu, máváme a přejeme krásné léto!“ doplnila a připojila i nejnovější snímek svého chotě - oscarového režiséra Jiřího Menzela. 

Ten sice na fotce sedí na invalidním vozíčku, ale jinak vypadá poměrně v kondici a spokojeně. Na očích má sluneční brýle a jednou rukou mává na pozdrav všem fanouškům. Po vážné nákaze meningokokem, kolapsu a následné operaci mozku, k čemuž došlo na sklonku roku 2017, už jeho zdravotní stav není takový, jako býval. Režisér potřebuje péči, ovšem jak již jeho manželka v minulosti uvedla - Jiří neztrácí smysl pro humor, a to je nejdůležitější. 

VIDEO: Menzelova o manželovi: Rehabilitace probíhá krůčky, musíme mu dát čas 

Video
délka: 03:36.92

Menzelova o manželovi: Rehabilitace probíhá krůčky, musíme mu dát čas David Turek, Aleš Brunclík

 

 

Fotogalerie
55 fotografií