Lucián Blažek požádal svou dlouholetou přítelkyni o ruku již před několika roky, ale na svatbu dojde až letos, a to už brzy. Do organizace se zapojila celá rodina a jelikož jsou téměř všichni herci, tak to bude slušná komedie. 

Svatba se blíží a adrenalin v mé krvi stoupá. Původně jsem si sice říkala, že nic plánovat nebudu, ale organizátorství mám přeci jen v krvi, takže už jsem začala chystat různá svatební překvapení, do kterých hodlám zapojit celou rodinu. Jsme přeci jen herci a na svatbě bude pódium, takže se leckdo může dovtípit, o co asi půjde,“ svěřila se v rozhovoru pro iDnes.cz Lucie Benešová.

Ta má syna s hercem Filipem Blažkem. Po rozchodu s ním se provdala za baviče a moderátora Tomáše Matonohu (49) a vychovávají spolu tři děti – Štěpána, Sáru a Laru. 

VIDEO: Co na sebe hvězda Slunečné Lucie Benešová prozradila?

Video
délka: 02:43.92

Lucie Benešová Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Sympatická herečka, která perlí v seriálu Slunečná, se na novou životní roli tchyně moc těší. „Moje budoucí snacha je skvělá, lepší jsem si nemohla přát,“ netají se herečka. Veselka proběhne v přírodě na louce. V podobném stylu ji ostatně měli i rodiče Luciána, ovšem ne spolu, ale s jinými partnery – Lucie s Matonohou a Filip Blažek zase s chotí Jolanou.

VIDEO: Lucie Benešová o nejhorších Vánocích: Syn se začal dusit, musel do Motola!

Video
délka: 01:56.09

Lucie Benešová o nejhorších Vánocích: Syn se začal dusit, musel do Motola! Blesk TV

Fotogalerie
34 fotografií