„Zase ten černý kočár. Příště budete postovat ugrilované dítě?“ Objevil se nekompromisní dotaz pod fotkou, kterou Monika Bagárová nedávno zveřejnila na svém instagramovém profilu. Jízlivá otázka přitom značně narušila rodinnou pohodu, kterou se zpěvačka sdíleným snímkem snažila svým sledujícím zprostředkovat. Fotku totiž porotkyně letošního ročníku SuperStar označila hashtagem „family first“ v překladu znamenajícím, že rodina je na prvním místě.

Zveřejněný snímek ukazuje mladou tříčlennou rodinu na vycházce hlavním městem. Na lavičce v centru Prahy sedí partner Moniky Bagárové Makhmud Muradov (30) s osvěžujícím nápojem v kelímku v jedné ruce. Monika Bagárová přitom stojí hned vedle kočárku, který v ustarané fanynce vyvolal onu nemalou míru jízlivosti.   

VIDEO: Péče o malou Rumii: Přebaluje jen Monika, nebo přiloží Makhmud ruku k dílu? 

Video
délka: 01:19.08

Péče o malou Rumii: Přebaluje jen Monika, nebo přiloží Makhmud ruku k dílu? FTV Prima, Prima Cool

Monika Bagárová nicméně fanynce, která projevila tolik obav, nejen že odpověděla. Zpěvačce původem z Brna se podařilo i zachovat dekorum. „Neblázněte! Která milující maminka by nechala své dítě ugrilovat? Je milé, že máte starost, ale nemusíte se bát. Když jsou vedra, chodíme na procházku spíše k večeru. Krásný den přeji,“ odpověděla zdvořile Monika Bagárová.      

VIDEO: Monika Bagárová: Tchyni ještě nezná, ukáže se jí až s miminem!

Video
délka: 04:18.56

Těhotná Bagárová: Tchyni ještě nezná, ukáže se jí až s miminem! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

 

Fotogalerie
64 fotografií