„Ponožky a spoďáry,“ svěřil Blesku rozverně Petr Janda, jaké že to druhy ošacení mu jeho o čtyřicet let mladší choť vybírá a nakupuje. A podle všeho má Alice Jandová na svém muži ráda výrazné barvy i vzory. Což dokázala i nejnovějším nákupem. Po něm totiž potěšila maminka společných dcer Anežky (10) a Rozárky (8) Petra Jandu ponožkami, na kterých jsou vyobrazeni členové legendární kapely Beatles.

„Manželka mi kupuje takové veselé ponožky. Mám taky pomněnkové, kačenkové, zkrátka hodně barevné. Dokonce mám i ponožky s Rolling Stones s vyplazenými jazyky,“ pochlubil se pyšně muzikant, jaké že skvosty to na něj díky jeho mladé ženě čekají v šuplíku. Ovšem Alice Jandová se při naplňování skříní svého slavného muže neomezuje jen na výběr kousků zakrývajících chodidla. Stará se i o oblečení, které halí o dost intimnější oblast rockerova těla.

VIDEO: Petr Janda se pochlubil spodním prádlem: „Slipy a ponožky mi vybírá manželka.“

Video
délka: 02:50.80

Petr Janda se pochlubil spodním prádlem: „Slipy a ponožky mi vybírá manželka.“ Kisa Císařová, Aleš Brunclík

„Spoďáry mám díky Alici taky pěkný, hodně barevný,“ nemá problém přiznat frontman kapely Olympic. A že mu tyhle nákupy rozhodně přišly vhod, se ukázalo na letošní garden party, kterou Petr Janda pořádá pravidelně každé léto na zahradě svého domu. Jelikož letošní veselice se nesla v duchu co nejpestřejších barev, využil rocker jak barevné ponožky, tak spodní prádlo.  

VIDEO: Nová kytara Petra Jandy za desetitisíce: Doma už jich má třicet!

Video
délka: 02:43.72

Nová kytara Petra Jandy za desetitisíce: Doma už jich má třicet! Kisa Císařová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
55 fotografií