Hlas lidu, hlas boží! Toho se hodlá podle informací Blesku držet vedení FTV Prima, modrooký moderátor tak v krajním případě může přijít o svou dosavadní parťačku z Hlavních zpráv CNN Prima News. 

„V těchto dnech se nečekaný zájem diváků řeší ve vedení. Jsou tím hodně zaskočeni, ale připraveni jim vyjít vstříc. Dokonce plánují tajně si udělat výzkum, jak moc by tuto změnu lidé přivítali,“ potvrdil Blesku zdroj z televize.

Podle všeho se ale Prima jedné ze svých hlavních tváří nehodlá jen tak zbavit. „Už začínají tajně hledat, vedle koho by Klára mohla usednout ve studiu a i nadále moderovat. Popřípadě pro ni najdou jiný formát, kam by se mohla hodit,“ prozradil dobře obeznámený člověk.

VIDEO: Karel Voříšek o CNN Prima News: Zůstane mu parťačka Doležalová?

Video
Video se připravuje ...

Karel Voříšek o CNN Prima News: Zůstane mu parťačka Doležalová? Veronika Kuželková, Lukáš Červený

Ve hře ale jsou také další dvě varianty. „Je možné, že Klára s připravovanými změnami nebude souhlasit a z televize odejde. To by byla velká chyba!“ zdůraznil zdroj.

„Nejméně pravděpodobná je varianta, že vše zůstane při starém a budou hledat parťáka k Markétě,“ upřesnil informátor. Jak vše dopadne, uvidíme už brzy v Hlavních zprávách.

Televize: Změny budou!

„S Klárou Doležalovou ve zpravodajství i nadále počítáme, v interních výzkumech, které si necháváme pravidelně zpracovávat, vychází vždy jako jedna z nejoblíbenějších tváří Primy,“ odpověděl na dotaz Blesku tiskový mluvčí FTV Prima Matěj Štýs.

Návrat Fialové k Voříškovi nastálo ale nevyloučil. „O případných personálních změnách budeme diváky rádi včas informovat,“ sdělil mluvčí televize.

VIDEO: Voříšek a Doležalová o lásce na pracovišti: Co je v domě...

Video
Video se připravuje ...

Voříšek a Doležalová o lásce na pracovišti: Co je v domě... Hana Höschlová

Fotogalerie
52 fotografií