Podle informací Blesku se filmovému Saturninovi přihodila stejná nepříjemnost jako kdysi Jiřímu Kodetovi (†67), když si chtěl vsedě – jak bylo jeho zvykem – nonšalantně přehodit nohu přes nohu. Umělý kloub mu vypadl!

VIDEO: Vždy plachý Oldřich Vízner odhalil soukromí! Jak bydlí? To budete koukat!

Video
délka: 01:22.11
Video se připravuje ...

Vždy plachý Oldřich Vízner odhalil soukromí! Jak bydlí? To budete koukat! TV Barrandov

Špatná psychika

Herec tak musel narychlo zrušit své závazky v divadle a svěřit se opět do rukou lékařů. Ti mu museli pravděpodobně v narkóze nasunout kloubní hlavici zpátky. To samo o sobě není nikterak složitý zákrok a Vízner by se za čtyři dny mohl zotavit. „Horší je to ale s psychikou – člověk už si potom může přestat věřit a bát se, že se to stane znovu...“ řekl Blesku muž, kterému se stalo totéž.

Zrušená představení

Herec ale věří lékařům. A také tomu, že už příští měsíc odehraje se Simonou Stašovou (65) na Letní scéně Divadla Ungelt dvě představení Římské noci, jež musel kvůli své zdravotní indispozici zrušit. „Vstupenky zůstávají v platnosti, ale místo 20. července budeme hrát 4. srpna a místo 21. července odehrajeme představení 31. srpna,“ oznámilo Divadlo Ungelt.

Šulcová ji má taky…

Hříčkou osudu byla na stejné operaci u stejného lékaře také Víznerova bývalá žena Jana Šulcová (73).

VIDEO: Dcery Gotta na nože! Lucii došla trpělivost, Dominika lže! A děsivá kletba pro Vondráčkovou.

Video
délka: 02:45.16
Video se připravuje ...

Dcery Gotta na nože! Lucii došla trpělivost, Dominika lže! A děsivá kletba pro Vondráčkovou. Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
30 fotografií