„Pan Vízner to už má za sebou. Vše proběhlo hladce, ale Vánoce tu bude muset strávit s námi,“ prozradil Aha! zdroj z ortopedického oddělení FN Motol. Operaci podle informací Aha! vedl MUDr. Tomáš Krůta.

„Je vynikající a na stejné operaci u něho byla i Víznerova bývalá manželka,“ pokračoval zdroj a měl na mysli hvězdu »komedie století« S tebou mě baví svět Janu Šulcovou (72).

S tou má Vízner dcery Terezu (47) a Rozálii (44), které letos otce v nemocnici samozřejmě na Štědrý den navštíví. „Tak já předpokládám, že za Oldou naše holky půjdou,“ řekla Aha! herečka, která v tyto dny od rána do večera peče cukroví. Exmanželovi Oldovi ho do špitálu na ochutnání ale nepřinese.

„Myslím, že to se fakt nehodí. Když budou chtít holky, tak mu ho vezmou,“ vysvětlila Šulcová, která žije v jednom domě se starší dcerou Terezkou a jejím synem. „Tentokrát budeme na Štědrý den s Terezkou a vnukem sami. Rozárka má dva kluky a všichni tři jsou ve stejném věku, takže by na sebe zbytečně žárlili kvůli dárkům, že ten jich má víc a tamten zase lepší. To by byl povyk pro nic. Všichni se uvidíme potom o svátcích,“ svěřila se herečka s tím, že exmanžel Olda se v nemocnici také nebude mít špatně. „Jeho operatér je vynikající a jídlo je tam fantastické,“ vysekla Šulcová nemocnici poklonu. VIDEO: Vždy plachý Oldřich Vízner odhalil soukromí! Jak bydlí? To budete koukat!

Video
délka: 01:22.11
Video se připravuje ...

Vždy plachý Oldřich Vízner odhalil soukromí! Jak bydlí? To budete koukat! TV Barrandov

Fotogalerie
32 fotografií