Málokdo by si při pohledu na sociální sítě Olgy řekl, že si v posledních dnech užívala řeckého sluníčka. Byla to totiž velice krátká a tzv. offline dovolená, tedy odpočinek bez počítače nebo sociálních sítí. Telefon měla zpěvačka povolený snad pouze k pořizování záběrů.

„Možná jste ani nepostřehli, že jsem nedávno byla na rychlé dovolené na Zakynthosu, chtěla jsem si dát dovolenou spíše offline a odpočinout si,“ napsala Lounová k fotografii v plavkách.

Ta ale mezi všemi těmi retro snímky, jež jsou součástí kampaně pro nový videoklip k písni Napůl Lásky, zcela vyčnívala. Mohlo za to azurové moře v pozadí, ale především zpěvaččin dekolt orámovaný třpytem růžových plavek.

Video: Olga Lounová byla okradena! Kriminálka řeší loupež za desítky tisíc.

Video
délka: 02:30.56

Olga Lounová byla okradena! Kriminálka řeší loupež za desítky tisíc. David Turek, Jan Jedlička

Právě tak Lounová poutala pozornost místních i turistů, když se válela u moře, přičemž plavky tříštily sluneční paprsky kolem ní. Zpěvačka ubezpečila, že to nebude poslední snímek z několikadenní dovolené. „Fotek jsem udělala spoustu, a tak vás teď pár dní provedu naší skvělou dovolenou v Řecku,“ dodala. Další svůdné pózy v růžových bikinkách nás tak zřejmě teprve čekají.

VIDEO: Olga Lounová: Je sexy, ale chlapi se jí vyhýbají! Co se děje? 

Video
délka: 03:02.23

Olga Lounová: Je sexy, ale chlapi se jí vyhýbají! Co se děje? Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
51 fotografií