Noc z úterý na středu měla být jen běžnou zkouškou s kapelou, místo toho měla Olga Lounová slzy na krajíčku, když zjistila, že jí zloděj vykradl její auto. „Přišla jsem k němu a nevěřila vlastním očím. Vymlácené okénko od auta dávalo tušit, že je zle,“ popsala Olga své první pocity, když zjistila, co se stalo.

„Bohužel jsem měla v autě i kytaru, ke které mám velký citový vztah, složila jsem na ní spoustu svých písní a je pro mne nenahraditelná. Navíc je atypická, takže ji zloději jen tak neprodají,“ svěřila Lounová. Ta nebyla však jediná, kdo byl okraden. Lapkové brali, co jim pod ruku přišlo, a vykradli i další dvě auta. „Já měla ve svém voze ukulele a taky se jim asi líbilo,“ popsala Elis Mrázová.

Největší škodu, kterou ale způsobili, vznikla v dodávce kapely. Z té si odnesli spoustu elektroniky. „V muzikantském světě se o ztracených a ukradených věcech ví, pokud budou chtít nástroje nebo elektroniku někde prodat, rychle se to dozvíme. Navíc vše už řeší kriminální policie. Ta už má i kamerové záznamy,“ dodala Lounová. Pokud některou z věcí na fotografiích poznáte, volejte linku 158 a nahlaste vše policii. Poděkování od Olgy Lounové vás nemine.

VIDEO: Olga Lounová představila klip pro Eurovizi. Během natáčení trpěla v ledové vodě

Video
délka: 03:06.52

Olga Lounová představila klip pro Eurovizi. Během natáčení trpěla v ledové vodě Youtube.cz

Fotogalerie
34 fotografií