Středa 30. září 2020
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor
Oblačno, déšť 14°C

Počet zraněných celebrit roste! Bolestí úpí Lounová, Decastelo, Jandová a řada dalších

/
 • Lazaret
  Lazaret (Blesk)
  15. února 2020 ● 07:15

  Úrazy se nevyhýbají ani celebritám. Evu Decastelo (41) zranilo na jevišti padající okno, Olga Lounová (38) se zase praštila o futra tak, že si přivodila otřes mozku! A to nejsou jediní slavní lazaři týdne...

 • 1.

  Zpěvák Dalibor Janda (66): Operace dcery

  Dalibor Janda s dcerou na večírku TV Nova
  Dalibor Janda s dcerou na večírku TV Nova
  Autor: TV Nova

  Na oslavě desátých narozenin Retro Music TV nebyl Hurikán vůbec ve své kůži a prakticky pořád pošilhával směrem k východu. Jakmile si odbyl to nejnutnější, už byl u šaten. „Promiňte, pospíchám za dcerou do nemocnice,“ hlesl napjatě při odchodu. „Měla tu dnes být se mnou, ale chytil ji slepák. Bylo to tak akutní, že ji doktoři poslali rovnou na sál. Bojím se o ni,“ řekl Blesku Dalibor Janda a zmizel. Bez dcery Jiřiny (31), která mu zařizuje úplně všechno kolem jeho vystoupení, je úplně bezradný.

 • 2.

  Moderátorka Eva Decastelo (41): Vyhozené rameno

  Eva Decastelo je "zatejpovaná": Hnula si s ramenem
  Eva Decastelo je "zatejpovaná": Hnula si s ramenem
  Autor: Instagram

  V poslední době má pořádně nabitý program. Přebíhá mezi svým pořadem, divadlem a natáčením seriálu Slunečná. K tomu si ale pořídila bolestivé zranění. „Jelito si hnulo ramenem...“ vyplísnila sama sebe. Kloub si prý »načala« v posilovně a pak večer dodělala při divadelním představení Příště ho zabiju sám. „Tam na mě padá okno a Lukáš Langmajer mě vysvobozuje a zvedá ze země. Trochu zabral a... Už to bylo!“ prozradila Eva, která se musela svěřit do péče specialistů. „Takže zatejpované rameno, rázová vlna, fyzioterapie a jede se dál! V sobotu třeba s dětmi na hory... Ano, jsem blázen!“

 • 3.

  Olga Lounová (38): Otřes mozku

  Ostřílená umělkyně Olga Lounová
  Ostřílená umělkyně Olga Lounová
  Autor: CNC_Martin Hykl

  Z koncertu si odnesla lehký otřes mozku vinou vlastní nešikovnosti! „Běžela jsem z pódia popřát oslavenci. Měla jsem vyšší boty než na zvukové zkoušce, a než jsem si ve tmě všimla schodů vedoucích skrz nižší dveře, narvala jsem plnou silou hlavou do vrchních futer,“ popsala Blesku zpěvačka. Snad se dá brzy dohromady, čeká ji totiž vystoupení se světoznámou zpěvačkou Bonnie Tylerovou (68), která si ji vybrala jako předskokanku pro březnové koncerty v Praze a Příbrami.

 • 4.

  Petr Buchta (35): Akutní slepák

  Petr Buchta v seriálu Ulice
  Petr Buchta v seriálu Ulice
  Autor: TV Nova

  Se svou postavou Indyho v seriálu Po hlavě má společného víc, než by si přál. Oběma se lepí smůla na paty. Petr musel totiž už podruhé z natáčení rovnou na operační sál! Nejprve si na několikrát zlomil nohu, kvůli čemuž se muselo na rok přerušit natáčení filmu. A teď ho vezla sanitka z placu s akutním zánětem slepého střeva! „Po celodenním natáčení, během kterého jsem se celou dobu kroutil jako striptérka u tyče a myslel si, že mám střevní chřipajznu nebo jsem něco špatnýho snědl, mi nakonec večer na poslední chvíli vytáhli akutní slepák,“ přiznal Blesku herec.

  VIDEO: Eva Decastelo jako sexbomba z komiksu! Přiznala další plastiky 

  Video
  délka: 03:37.96

  Eva Decastelo jako sexbomba s komiksu! Přiznala další plastiky Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

   

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 5

panda82: Celebrity, ten neřestný život se musí někde projevit, holt už vám není 20, tak si nehrajte na mlaďošky

(15. 02. 2020 14:16)

Gita550: A kde jsou ty celebrity? O těch ani slovo... 😁😁😁

(15. 02. 2020 11:48)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy