Blonďatá kráska z Primy Sandra Pospíšilová, která se již přes rok pyšní silikonem vytuněným dekoltem, se minulé léto provdala za svého dlouholetého partnera Pavla. V samý den oslavila své druhé narozeniny také jejich společná dcerka Emily (3). Po pár měsících Pospíšilová oznámila další krásnou novinku: je opět v jiném stavu. V současné době by se měla nacházet zhruba v sedmém měsíci těhotenství a svým followerům na sociálních sítích proto slavnostně oznámila, jestli se Emilce narodí sestřička… anebo bratříček.

Pohlaví svého očekávaného děťátka se rozhodla odtajnit velice důvtipným způsobem – dvěma fotkami, jednou černobílou, druhou barevnou, na níž byla hned na první pohled jasná barva dupaček. Zároveň také ukázala obálku od gynekoložky, kde bylo napsáno, zda půjde o kluka či děvčátko. „Vydržela zavřená pár týdnů, ale nakonec jsme ji stejně otevřeli a už víme, kdo tady s námi za chvíli bude,“ svěřila se Pospíšilová. „Spousta z vás to tipla - a správně - do jaké barvy budeme tentokrát ladit. Máme opravdu velkou radost!“

Aby také ne: Bude to kluk jako buk! Tím pádem bude mít doma „královský páreček“, jak alespoň vtipkovala moderátorka Laďka Něrgešová (44). I ona má syna a dceru, tak moc dobře ví, o čem mluví.

VIDEO: Těhotné Parmová a Lašková ze CNN Prima News: Může za to Bouček?

Video
délka: 01:42.28
Video se připravuje ...

Těhotné Parmová a Lašková ze CNN Prima News: Může za to Bouček? David Turek, Jan Jedlička

Jak Sandra prozradila, mělo to být původně překvapení až do porodu, jenže její životní partner byl zkrátka příliš nedočkavý. „Já bych to i vydržela déle, ale Pavel byl jak na trní,“ reagovala pobaveně na poznámku modelky Terezy Fajksové (31), co se přiznala, že ona by obálku dychtivě roztrhla už před ordinací.

A proč se nechali takhle napínat? Toužili se totiž tuto krásnou zprávu dozvědět bok po boku, spolu - jenže v době koronavirové pandemie nesměl muž na pravidelnou prohlídku u lékaře společně se svou paní. „Tak nic jiného nezbylo,“ krčila rameny moderátorka a nastávající dvojnásobná maminka, která se teď těší na „úplně jiné dobrodružství“, než co zažívala s dcerkou.

VIDEO: Moderátorka z Primy Sandra Pospíšilová: Ověšená 12 let starými perlami za milion!

Video
délka: 04:12.04
Video se připravuje ...

Moderátorka z Primy Sandra Pospíšilová: Ověšená 12 let starými perlami za milion! David Turek, Lukáš Červený

Fotogalerie
58 fotografií