Zpěvačka Kamila Nývltová, která zazářila například v muzikálech Dracula, Angelika či Kleopatra, v nichž ztvárnila vždy hlavní ženskou roli, je sice velkou milovnicí čtyřnohých mazlíčků, podle svých vlastních slov se ale nějak nedokázala ztotožnit s představou, že nový člen rodiny zásadně naruší její běžný denní režim a bude se mu vše podřizovat. Partner jí ovšem nedal na vybranou, jednoho dne prostě donesl rozkošného stafforda domů s tím, že už „není cesty zpět“.

„Přiznávám, plakala jsem, my přece nemůžeme mít štěně, vždyť ani nemáme čas, moje práce není absolutně přizpůsobivá, a nikdy nevím hodinu ani den, kde budu. A nechci, aby byl pes doma zavřený a plakal, to ho radši dáme pryč…“ líčila pocity, jaké s ní cloumaly, místo upřímné radosti nad roztomilým psíkem. „V tuhle chvíli máte dvě možnosti, jak se rozhodnout: Buď to vzít tak, jak to je, a situaci zvládnout, anebo si říci, že to nezvládnu, jsem sobec, mám ráda svůj klid, neumím se starat o psa, prostě to nedám…“

VIDEO: Zpěvačka Nývltová má luxusní byt za 5 milionů! Mrkněte...

Video
délka: 03:52.07

Zpěvačka Nývltová má luxusní byt za 5 milionů! Mrkněte... Thomas Kruchina, Jan Jedlička

Pohled do hlubokých psích očí ji však nalomil natolik, že neodolala. Přestože záhy zjistila, jak náročný život s takovým štěnětem vlastně je, měl její příběh takzvaný happy end. „První týden byl probdělý, vstávala jsem každé 2 hodiny, s přítelem jsme se střídali v noci, při venčení, vozili pejska v autě, aby nebyl sám doma, protože mi jí bylo hrozně líto… A za týden jsem zjistila, že to vlastně dělám ráda, že je jako moje dítě, a že si neumím představit, že bych ji najednou dala někam pryč.“

Fenečku pojmenovala Emma, a to z lehce kuriózního důvodu: Jméno zvolila podle papouška ve fitnesscentru, kam si chodí rýsovat figuru. „Emma se stala naší rodinou, přítelem a tou největší láskou. Milujeme ji, nikdy bych ji neopustila a nikomu nedala, maximálně babičce na prázdniny do Krkonoš. Tak moc mi tu lásku oplácí, vnímá mě, odpouští mi všechny moje prohřešky a mlčenlivě pozoruje, když mi fakt hrabe...“ rozplývá se nad ní Nývltová.

VIDEO: Kamila Nývltová chce být od dětství Čarodějkou! 

Video
délka: 02:14.83

Kamila Nývltová chce být od dětství Čarodějkou! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

„Myslím, že až bude miminko, tak to bude ještě větší jízda a ze mě se stane dvojnásobná hysterická ‚matka‘,“ dodala tmavovlasá zpěvačka s nadsázkou. O miminku ostatně hovořila už před dvěma lety, kdy podlehla kouzlu svého současného partnera, trenéra Pepy, který jí pomáhal se cvičením a udržením kondice. „Já i přítel děti chceme. Říkám si, že dokud mi ještě není třicet, tak je to dobrý. Ještě mi zbývá rok a pak začnu přemýšlet, jestli nevstoupit do nějakého toho svazku a ty děti nemít,“ tvrdila tehdy.

Fotogalerie
96 fotografií