Mladá česká zpěvačka Kamila Nývltová, co se proslavila účinkováním v pěvecké soutěži X Factor a následně v mnoha muzikálech, například v Kleopatře či v Angelice, kde jí byly pokaždé svěřeny rovnou titulní role, se změnila k nepoznání. Na první pohled křehká panenka se poctivým cvičením ve fitku změnila v horu svalů a její tělo, jako tesané ze žuly, by jí teď mohl každý závidět. Kromě pekáče buchet na bříšku, které před čtyřmi lety podstoupilo liposukci, předvedla také perfektně vyrýsované nožky a zadeček jak dva kmínky.

„Tak už jste se dali do formy na léto? Nebo na to letos kašlete a začnete zase až v září, a prázdniny si užijete se vším, co k tomu patří?“ nahodila zpěvačka u dechberoucího selfíčka z posilovny. „To jako vážně?!“ reagovala například ohromená Vlaďka Erbová (38), bývalá playmate (která se mimochodem také může pochlubit bezchybnou postavou).

VIDEO: Zpěvačka Nývltová má luxusní byt za 5 milionů! Mrkněte...

Video
Video se připravuje ...

Zpěvačka Nývltová má luxusní byt za 5 milionů! Mrkněte... Thomas Kruchina, Jan Jedlička

„Je to dřina,“ přiznala Nývltová mezi všemi těmi gratulacemi a obdivnými slovy, co jí její příznivci adresovali. „Ale o prázdninách zase polevím…“ dodala vzápětí s obavami. Přece jenom v létě, kdy si člověk dopřává pivečko na zahrádkách, mlsá na výletech a v tom horku se hýbe podstatně méně než obvykle, se všechna pracně shozená kilečka „do plavek“ zase vracejí zpátky.

Tyto prázdniny ale budou, jak Nývltová sama v jednom ze svých nedávných postů usoudila, o dost jiné než obvykle. „Neuměla jsem si pořádně vážit toho, že jsem mohla odletět kamkoliv, být na dovolené, odpočívat, válet se na pláži, koupat v moři, poznávat svět a procestovat tolik krásných míst… Neříkám, že se už nikdy nikam nepodívám, ale stýská se mi po té svobodě, a proto neber v životě nic jako samozřejmost,“ zamentorovala s depresivní vidinou dvou měsíců „zabitých“ v Česku.

VIDEO: Kamila Nývltová chce být od dětství Čarodějkou! 

Video
Video se připravuje ...

Kamila Nývltová chce být od dětství Čarodějkou! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
69 fotografií