Ta tam jsou doby, kdy Kateřina Hrachovcová, co si poslední dobou nechává říkat Kaira a realizuje se nejen coby herečka, ale i jako malířka, hrála v seriálu Život na zámku! Role „hodné holky“ Simony je totiž na hony vzdálená oné rajcovní ženě, ve kterou se Hrachovcová proměnila - a stejně tak i postavě ztřeštěné Marty Flanderkové, kterou Kaira naposledy ztvárnila v populárním komediálním seriálu Krejzovi.

Snímky z dob počátků své kariéry nyní sama sdílela na sociální síti s popiskem „Můj první divadelní rok angažmá v Divadle J. K. Tyla v Plzni. Divadelní fotograf: ‚Můžu si Tě nafotit ?‘ – ‚Jojo, můžete.‘ Cvak,“ vylíčila, jak došlo k pořízení těchto dnes již historických fotografií. Pokud správně počítáme, jsou staré zhruba pětadvacet let – Hrachovcová totiž v Plzni působila během svých studií na pražské konzervatoři.

Podle dnešních měřítek, kdy platí heslo „thin is in“, byla tehdy Hrachovcová lehce oplácaná, dalo by se říct, že byla „holka krev a mlíko“, po letech věnovaných intenzivnímu cvičení v posilovně, a také díky hot józe, je dnes dokonale vyrýsovaná. Na jejím těle rozhodně nenajdete ani gram tuku navíc, naopak, na mnoha fotkách jí můžete spočítat žebra.

A i když Kaiře pomalu, ale jistě táhne na padesátku, slovo stud je pro ni cizí. Na jejím instagramu se to jenom hemží žhavými fotkami, na nichž hopsá (svlečená) v přírodě, tulí se ke zvířátkům, nebo prostě někde pózuje (nahá). A že je to vskutku podívaná pro bohy, to se můžete přesvědčit v naší galerii, kde jsme pro vás nachystali její nejvíc sexy snímečky.

Mimochodem, věděli jste, že je tahle herečka vskutku renesanční ženou? Kromě hraní, malování a ilustrování vytvořila i vlastní kolekci klobouků pro společnost TONAK, navrhuje trička, věnuje se ochraně zvířat – a kromě toho je také vystudovanou osobní koučkou! K provozování této činnosti získala vzdělání pětiletým studiem na Pražské vysoké škole psychosociálních studií. Z toho plyne, že Kaira není pouze hezkou tvářičkou se žhavým tělíčkem, ale i velice vzdělanou dámou!

VIDEO: Chcete vidět striptýz Hrachovcové? Musíte do kina na Špindl 2!

Video
délka: 00:43.97

Chcete vidět striptýz Hrachovcové? Musíte do kina na Špindl 2! Bohemia Motion Pictures

Fotogalerie
78 fotografií