Ani v koronavirové karanténě, která zpěvačku Moniku Absolonovou připravila o celou řadu pracovních závazků a zakázek, tato sympatická pěvkyně nezahálí. Po dnech, které si užívala se svým partnerem Tomášem Hornou (39), známým hokejistou, a synky Tadeášem (4,5) a Matoušem (1,5), se opět vrátila na prkna, která znamenají svět – i když prozatím jenom, co se zkoušek týče. S Filipem Blažkem (46) se začala připravovat na Duety, tedy komedii „o zvláštnosti vztahů a věčném hledání štěstí mezi muži a ženami“, a tak si museli své role "oprášit".

Zároveň ji však trápí její zdravotní stav: „Mám trošičku zánět rohovky, takže teď musím mít čtrnáct dní jen brýle,“ svěřila se na instagramu Absolonová, která jinak, vzhledem ke své krátkozrakosti, neustále nosí „neviditelné“ kontaktní čočky. Nyní si ale oči musí šetřit, léčit si je – a tak se bez brýlí zkrátka neobejde. Přestože je dost nezvyk ji vidět coby "čtyřočku", na druhou stranu nutno podotknout, že na rozdíl od mnoha žen Monice tahle image přísné učitelky velice sluší.

Jediná věc, která ji podle vlastních slov trápí, je mlžení brýlí s rouškou na obličeji – a rovněž fakt, že v těchto dnech měla mít derniéru své oblíbené Evity. V tomhle muzikálu z pera Andrewa Lloyda Webbera a Tima Rice totiž Absolonová pět let hrála a zpívala hlavní roli argentinské první dámy. Náhradní termíny k představení by měly být v srpnu. „Budu se modlit, aby všechny restrikce pominuly a my mohli Evitu normálně odehrát, protože by mě moc mrzelo, kdyby tohle představení mělo skončit a já bych se s ním nemohla vědomě rozloučit,“ stýskala si muzikálová pěnice.

VIDEO: Monika Absolonová je okroužkovaná! Tajná svatba se snoubencem?

Video
Video se připravuje ...

Monika Absolonová je okroužkovaná! Tajná svatba se snoubencem? Pavlína Horáková, Jan Jedlička

Fotogalerie
63 fotografií