Podobně jako většina jejích kolegů ze šoubyznysu i Monika Absolonová aktuálně dodržuje domácí karanténu. Hlavní náplní dne jindy vytížené zpěvačky je péče o syny Tadeáše (4) a Matouše (1). A každá maminka ví, že to je sama o sobě činnost tak namáhavá, že vskutku není dalších sil sahat po líčidlech.

Jenže Monice se stýská po pleti sjednocené a rozzářené kvalitním make-upem a barevnými líčidly. A tak využila volné chvilky a vybalila kosmetickou taštičku. „Já jsem se dnes po 100 letech namalovala, jen tak. Tak jsem vám to musela zdokumentovat,“ vyjevila Monika Absolonová svým fanouškům na instagramu. A aby ukázala, jak že se jí to povedlo, přidala samozřejmě fotodokumentaci svého snažení.

A jelikož je zpěvačka známá svým smyslem pro humor, sebekriticky pak dodala: „Tato informace má pro vás zajisté cenu zlata. Jinak jsem zcela normální. Zbytečným zprávám zdar.“ A s přáním hezkého dne se zpěvačka rozloučila. Je vidět, že se Monika Absolonová nemůže dočkat, až pomine nouzový stav a před výstupem na koncertní pódia a divadelní jeviště bude moct usednout do šatny, kde se nechá zkrášlit šikovným vizážistou, který z ní udělá hvězdu první velikosti i vizuálně.

VIDEO: Monika Absolonová je okroužkovaná! Tajná svatba se snoubencem? 

Video
délka: 03:04.51
Video se připravuje ...

Monika Absolonová je okroužkovaná! Tajná svatba se snoubencem? Pavlína Horáková, Jan Jedlička

Fotogalerie
50 fotografií