Mariana se netají tím, že miluje dobré jídlo a sladkosti. Ale sport už prý tolik netáhne, takže mívá období, kdy je trochu plnější. A to se stalo teď. 

Začala jsem se po roce hejbat, tak jsem se rozhodla vás tu tím denně otravovat. Už přes měsíc každej den cvičím, nebo se nějak hejbu (dneska mám asi poprvé day-off, včera jsem byla na dlouhý procházce, a v sobotu dokonce běhat, ale to tedy zase po dlouhý době a naposled) a začínám tomu přicházet na chuť,“ pochlubila se na sociální síti dcera herečky Dany Batulkové (62).

Takhle, líná jsem furt, ale už musím říct, že se cítím provinile, že jsem dneska nic neudělala. Ale jen vám chci sdělit, že chodím na pás, teď mi Denisa Dvořáková sepsala kruháče, jím krabičky a vyřadila jsem alkohol. To je teda asi to nejtěžší, co vám budu povídat,“ dodala Prachařová, která zmínila přítelkyni bratra Kuby. 

Při pohledu na dokonalé tělo a břišní pekáč buchet Denisy, která denně cvičí, je jasné, že vedle ní v plavkách či v legínách asi žádná žena stát dobrovolně nechce. Ale naštěstí je modelka chápavá a své skorošvagrové podala pomocnou ruku v boji s kily. 

VIDEO: Prachařová ve strachu o mámu Batulkovou: Konečně ji mám pod kontrolou!

Video
délka: 25:21.32

Prachařová ve strachu o mámu Batulkovou: Konečně ji mám pod kontrolou! Markéta Reinischová, Lukáš Červený, instagram

Fotogalerie
31 fotografií