Jak už Blesk informoval, vdova Ivana Gottová (44) chystá hned dva koncerty, a to 15. a 16. prosince v pražské O2 areně. A už teď oslovuje umělce.

„Moc mě to potěšilo, ale opravdu nemohu teď slíbit něco, co se má odehrát v prosinci,“ řekla Blesku Kubišová, jež sama bojuje už od podzimu s vážnými zdravotními potížemi.

„Jsem pořád rozhašená. Třeba tady už nebudu...“ pokračovala zpěvačka, která prý v životě slíbila vždy jen to, o čem věděla, že může na sto procent splnit.

„Dělám to kvůli svému dobrému pocitu, že teď nemohu na koncert kývnout. Teď prostě nejsem v takové situaci. A zklamat Káju tam nahoře opravdu nechci! Mohu odpovědět na podzim,“ upřesnila Marta.

Skladbu Nepiš dál by Slavíkoviráda zazpívala. Napsal ji totiž on a speciálně pro její – jak sám říkal – erotický hlas. „Kájovi jsem ji zpívala i na jeho osmdesátinách v Divadle Na Jezerce,“ připomněla Kubišová. Bohužel ji ale stále trápí osteoporóza obou kolen, špatně se jí i dýchá, a k tomu všemu se teď přidaly problémy s chrupem.

„Vypadl mi celý jeden můstek a rozdrtily se mi nějaké zuby. V pátek mi dá zubař dva můstky provizorní a na nový budu čekat tak čtyři měsíce, než se mi dásně zahojí. Takže si se mnou nikdo moc nepopovídá...“ dodala zpěvačka. Přesto věří, že se její tělesná schránka dá už brzy do kupy.

VIDEO: Utrpení Marty Kubišové: Po pádu jí zmodraly nohy! Lékaři našli cysty

Video
délka: 02:38.04

Utrpení Marty Kubišové: Po pádu jí zmodraly nohy! Lékaři našli cysty Markéta Reinischová

Fotogalerie
37 fotografií