Herečka a zpěvačka Daniela Šinkorová je sice slovenského původu, do povědomí českých diváků se však neodmyslitelně zapsala coby Gita v první řadě Ordinace v růžové zahradě. Přestože její hrdinku potkal stejně smutný osud jako většinu partnerek Čestmíra Mázla alias Petra Rychlého (54), z Daniely už byla hvězda. A jak se jí dařilo! Alespoň tedy do koronavirové karantény, která ji ze dne na den připravila o celou řadu předem nasmlouvaných zakázek: divadelních her, muzikálových představení i koncertů.

Na rozdíl od mnoha jiných celebrit, které si na sociálních sítích jenom stěžovaly, Daniela neváhala a začala se živit rukama: tahle dáma, která zazářila v deváté sérii taneční soutěže StarDance a nejčastěji je vídána na prknech, která znamenají svět, se přesunula do kuchyně a neohroženě se pustila do vyrábění pizzy v jednom z mnoha řetězců nabízejících italské dobroty.

Jelikož se Daniela za své druhé zaměstnání nestyděla a často na sociálních sítích sdílela strasti i slasti této práce, dočkala se zde mnoha návštěv: podpořit ji přišel například herec Saša Rašilov (47), v současné době jeden z hlavních hrdinů Modrého kódu, herečka Jana Bernášková (39), známá z Vyprávěj, či Martin Zounar (53), jehož si milovníci nováckých seriálů zamilovali coby Boba Švarce v Ordinaci v růžové zahradě 2. Žádné z těchto decentních setkání se ovšem nedalo srovnat s tím, co zosnovali kolegové z Divadla Na Prádle...

„Dnes jste mi připravili překvapení, ze kterého jsem málem dostala infarkt, kamarádi! Tak nějak se tím prokázalo, že jsme všichni opravdu správně NE/NORMÁLNÍ! Do mé nové ‚koronavirové‘ práce za mnou přijelo celé obsazení našeho muzikálu, včetně produkce, dramaturgie i dirigentky... Jste skvělí!“ dojala se na instagramu upřímně zaskočená Daniela.

Radost jí udělal například zpěvák Zbyněk Fric (49), Tomáš Vaněk (31) či Kateřina Herčíková (25), které onu „přepadovku“ zdokumentovala v instastories. Danielina reakce byla k nezaplacení: jakmile se na ni její divadelní parťáci vrhli, rozesmála se, a pak ze sebe vyrazila: „Ale my nemáme tolik těsta… jděte pryč!“

VIDEO: Daniela Šinkorová: Líbí se mi hroziví muži!

Video
délka: 01:39.76

Daniela Šinkorová: Líbí se mi hroziví muži! Veronika Kuželková, Lukáš Červený

Fotogalerie
70 fotografií