Věří, že to třeba vyjde na deváté narozeniny vnučky Lujzy, které má už za tři neděle 21. května. Vnukovi Divišovi bylo v únoru šest let. Rostou jako z vody a babičce chybí. „Moc ráda bych je viděla. Posledně jsme si spolu tak pěkně hráli. Úplně mi to připomnělo dávné časy, kdy jsem se starala o děti v mateřské školce,“ přiznala nostalgicky Hanka.

Chtěla by dětem koupit nějaké hračky, ale i to je dneska problém. „Snad se dočkáme. Aspoň se mám nač těšit. Hlavně, že jsem zpátky u Jiříčka,“ řekla Krampolová vyrovnaně. Těší se taky na dalšího tvora, který už dávno patří do rodiny. Fenka jorkšíra Žanetka byla po celou dobu Hančiny hospitalizace u známé veterinářky. Panička ji navštívila jen jednou, když měla loni na konci října opušťák. „Byla jsem moc ráda, že mě Žanynka hned poznala. Bála jsem se, že na mě může za tak dlouhou dobu zapomenout,“ svěřila se Hana Krampolová.

Konec loňského roku a začátek toho nového už trávila opět po nemocnicích a léčebnách a za čtyřnohou kámoškou nemohla. „Zajedeme si pro pejska a budeme chodit na procházky. Dlouho jsem nemohla ven na vzduch, budu si vážit každé chviličky,“ dodala manželka herce Jiřího Krampola.

VIDEO: Zoufalý Jiří Krampol sám na Muži roku: Opouští těžce nemocnou Haničku!

Video
délka: 02:05.12
Video se připravuje ...

Zoufalý Jiří Krampol sám na Muži roku: Opouští těžce nemocnou Haničku! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
46 fotografií