Zatímco v posledních letech Josefa Rychtáře k hrobu a na koleje doprovázela blonďatá přítelkyně Iva z Rakovníka, tak letos mu garde dělal kamarád Petr Veselý. 

Rychtář k hrobu přinesl kytici bílých růží, jeho společník zase svíčky a konev na vodu. I když nařízení vlády diktuje na veřejnosti nosit roušky, tak ani jeden z nich ji na ústech neměl!

Veselému se aspoň houpala pod bradou, ale vdovec její nošení zřejmě úplně ignoruje. Po celou dobu brblal, že se mu v roušce špatně dýchá a dělá se mu nevolno. 

Dvojice se vydala i do Uhříněvsi na koleje, na něž Iveta vstoupila, když tam ve vysoké rychlosti projížděl vlak. V tichosti postáli pár minut s pohledem upřeným na koleje, než šli dál. 

Hrob Bartošové je posetý desítkami bílých andělíčků a lemovaný svíčkami, které tam zapalují její fanoušci. Josef u hrobu své milované ženy taky nějakou dobu pobyl, i když bez roušky, za což by mu mohla hrozit pokuta. V minulosti už ostatně několikrát skončil před soudem...

Také jeho kamarád Petr Veselý je pěkný ptáček. V minulosti tvrdil, že zabránil sebevraždě Josefa, spolupracoval se Zdeňkem Macurou (45) a Domenicem Martuccim (43), účastnil se demonstrace proti týrání žen a „proslavil“ se i například tím, že ukradl kabát reportérovi Láďovi Hruškovi (42). 

VIDEO: Nedožitá 50 Ivety Bartošové (†48): Rychtář vyrazil plakat na hrob!

Video
délka: 00:43.54
Video se připravuje ...

Nedožitá 50 Ivety Bartošové (†48): Rychtář vyrazil plakat na hrob! Blesk TV

Fotogalerie
58 fotografií