To, co herečka Nela Boudová myslela jako žert, se jí nyní vrací dost nepříjemným způsobem. Fotka na sociálních sítích, kde si zakrývá intimní partie rouškou, jí z minuty na minutu zvedla popularitu – byť trochu jinak, než by si umělkyně, známá třeba ze seriálu Velmi křehké vztahy či filmu Líbáš jako Bůh, přála. To, že se objevila na předních stránkách nejednoho českého magazínu, ji zaskočilo. „Raději bych tam byla se svým obličejem, ale už je to takhle,“ posteskla si v rozhlasovém pořadu Terezy Kostkové (43) Blízká setkání.

Legraci si z ní udělal například známý vtipálek, herec Aleš Háma (46), jenž se po jejím vzoru pokusil „bejt taky rebel a punkáč a vyfotit se s ptákem a rouškou“ – ovšem ten se na rozdíl od Boudové nesvlékl a k žertovné fotografii využil papouška.

Nyní si do ní rýpla herečka a zpěvačka Linda Finková, bývalá manželka komika Richarda Genzera (53). Ta totiž skrze svůj instagram vyslala do světa povedenou fotokoláž, na níž obnažená Boudová leží na stole v Lánech, kde si čeští potentáti v čele s prezidentem Milošem Zemanem (75) dopřávali slavné občerstvení v rouškách. „Tohle je celkově fakt vtipný!“ okomentovala snímek Finková.

Přestože šlo o fotomontáž poměrně legrační, našli se tací, co jí byli pobouřeni. „Paní Nela vám dala povolení, abyste to sem dávala??? Jste dost trapná a drzá,“ obořila se na Finkovou například jedna dáma. „Já tu koláž neudělala a Nela je má kámoška,“ bránila se Finková.

Přestože dotyčná dáma ještě namítala, že to není moc dobrá vizitka jejího přátelství, a Boudová samotná fotku raději vůbec neokomentovala, snímek se dočkal celé řady „lajků“. Pobavil například výše zmiňovaného Hámu, zpěvačku Leonu Machálkovou (52), komika Michala Kavalčíka (44) a další hvězdy našeho showbyznysu.

VIDEO: Navždy manželkou Genzera? Linda Finková přiznala, proč rozvod není možný!

Video
Video se připravuje ...

Navždy manželkou Genzera? Linda Finková přiznala, proč rozvod není možný! Aleš Brunclík

Fotogalerie
38 fotografií