I když fotka na jejím profilu byla jen pár hodin, stejně si ji kde kdo stáhl a poslal dál do světa. Nela Boudová se ale nestáhla a svůj noční počin vysvětlila. „Roušky ano, ale v obchodech a veřejné dopravě. Prosím, čtěte si statistiky úmrtí z minulých let, hledejme si informace a nebuďme jak stádo ovcí! Nebojme se! Je přeci jasné, komu to prospěje,“ napsala ke snímku herečka. 

Její kolegy to velmi pobavilo a na dálku jí tleskají. „Chtěl jsem se trochu dorovnat Nele, bejt taky rebel a punkáč a vyfotit se s ptákem a rouškou, ale ten můj se jí bojí a protestuje. Neluš, vůbec nechápu, jak jsi to dokázala?!! Máš můj obdiv,“ napsal Aleš Háma a přidal fotku roušky s ptákem, živým papouškem, nikoliv se svým přirozením.

Moderátor v live streamu Blesku prozradil, že mu fotku poslal jeho třináctiletý syn a že ho dost v karanténě pobavila. Neplánované volno Aleš využil k tomu, že vylepšil zahradu, terasu a vyrobil několik krmítek pro ptáčky. „Namluvil jsem audioknihu, ale už se těším na charitativní večer Pomozte dětem, který budu moderovat ze své pracovny a s hosty se propojím do jejich domovů. Třeba s Markem Ebenem nebo Petrem Bende,“ pochlubil se Háma. 

VIDEO: Aleš Háma si střílí z Nely Boudové a její roušky mezi nohama! Fotka s ptákem pobavila kolegy 

Video
délka: 25:33.63

Aleš Háma si střílí z Nely Boudové a její roušky mezi nohama! Fotka s ptákem pobavila kolegy Markéta Reinischová

Fotogalerie
31 fotografií