Herečka Barbora Jánová je jednou z hlavních tváří úspěšného seriálu Slunečná, co válcuje konkurenci ve sledovanosti. Jako zákeřná Sylva, sestra hlavní hrdinky Týny v podání Evy Burešové (26), pořádně dokáže zamíchat osudy všech okolo. Posledních několik dní ale tato pohledná herečka nebyla aktivní na sociálních sítích, což bylo podivné, jinak je tam totiž, jak se říká, pečená, vařená. „Proč jsem poslední dny nic nepostovala? Nikdy bych nevěřila, kolik strachu a emocí přinese chřipka a čekání na výsledky testu na covid-19,“ vysvětlila svou absenci na internetu Jánová.

Její partner Vítězslav Bečka (25), jenž se věnuje poradenství v oboru gastronomie a hotelových služeb, měl totiž silné příznaky odpovídající koronavirovému onemocnění, a tak se o něj Jánová společně s kamarádem Davidem po dobu jeho nemoci starala. „Dneska přišly výsledky a je to opravdu ‚jen chřipka‘. Konečně se můžeme v klidu vyspat. Ty čtyři dny v jedné místnosti ve třech lidech byly lahůdka. Nicméně, co tě nezabije…“ dodala s úlevou sympatická brunetka.

Herečce, která má na instagramovém profilu vtipné heslo „na každou roušku se někde vaří voda“, tak několik dní rozhodně nebylo do smíchu. Právě tyhle těžké chvilky, jak sama připustila, prověřily jak její vztah s partnerem, tak i přátelství.

Jednak si prý díky tomu uvědomila, že jí na Víťovi velice záleží a miluje ho, ale také si nyní více považuje svých kamarádů, kteří jí přispěchali na pomoc – a to dokonce i s vědomím, že se sami mohou nakazit virem covid-19. „Bylo to šílený, no. Hlavně ať se to neopakuje,“ přeje si Jánová.

VIDEO: Bára Jánová ze Slunečné: Sylva je potvora a ještě přitvrdí.

Video
délka: 01:35.00

Bára Jánová ze Slunečné: Sylva je potvora a ještě přitvrdí. Adam Balažovič/BPŽ

Fotogalerie
34 fotografií