Odložení premiéry potvrdila sama vdova Ivana Gottová (44). „Věřím, že vás snad budu moci na podzim a v zimě alespoň potěšit třemi, snad i pro vás krásnými a dojemnými, projekty spojenými s mým manželem Karlem,“ napsala před několika dny na facebooku a na mysli tak měla dokument, autobiografii Karla Gotta a dva vzpomínkové koncerty v pražské O₂ areně.

Za 600 tisíc

ČT podle dřívějších informací deníku Aha! zaplatila Špátové za natočení dokumentu 600 tisíc korun. Odvysílat ho původně chtěla k prvnímu výročí zpěvákova odchodu. Jenže v té době půjde teprve do kin. „Do televize ho tak Česká televize premiérově nasadí až o Vánocích. Na Silvestra pak v hlavním vysílacím čase půjde sestřih toho nej ze vzpomínkových koncertů na Karla,“ prozradil Aha! zdroj z Kavčích hor. Jednání s veřejnoprávní televizí o vysílání projektů už dříve potvrdila mluvčí rodiny Gottových Aneta Stolzová (37).

Dcera Dominika změnila rozhodnutí: Záběry nechme, ale... Natočme, jak vypadám teď!

Rozleželo se jí to v hlavě! Nejstarší dcera Karla Gotta nejprve nesouhlasila se zveřejněním záběrů se svým tátou z loňského léta v dokumentu, který o něm chystá dokumentaristka Špátová. Teď má ale Dominika Gottová jiný návrh.

„Napadlo mě, že by mohla paní Špátová označit loňské záběry, na kterých jsem se s tátou viděla naposledy, titulkem, že jde o léto 2019,“ řekla Aha! Dominika. „A pak bychom mohly aktuálně dotočit záběry, že jsem zpět v Česku a že se dávám dohromady. Tedy že vypadám lépe,“ dodala Gottová. Dokumentaristce, která stále na filmu o zesnulém Slavíkovi pracuje, se chce ozvat tento týden a vše s ní probrat osobně. „Třeba se jí bude můj nápad líbit,“ doplnila Dominika.

VIDEO: Gottová na narozeninách tátova kamaráda: Žiju ze dne na den.

Video
délka: 02:42.32

Gottová na narozeninách tátova kamaráda: Žiju ze dne na den. David Turek, Jan Jedlička

Fotogalerie
38 fotografií