Ruku na srdce, asi každé dívce nejednou o Velikonocích zatrnulo, když se na ni vyřítila skupinka vajec a alkoholu chtivých koledníků. Když ale čas koledování skončí a chlap(c)i mají po výslužce značně upito, nemusí být střet s nimi nikterak příjemnou záležitostí. Pak se může stát, že si hlavně dívky v dětském věku ponesou ze zdánlivé zábavy trauma na celý život, stejně jako moderátorka a hvězda seriálu Slunečná Eva Decastelo.

„Až do doby, kdy naše děti začaly chodit na pomlázku, jsem Velikonoce odmítala slavit. Když mi bylo pět, tak jsem šla s maminkou po Litoměřicích, po obědě, kdy už kluci neměli ,šupat‘, za babičkou. Cestou nás potkala banda dospělých opilých koledníků a začali nás pronásledovat až do domu k babičce,“ vzpomínala pro Super.cz s hrůzou vnadná okatá brunetka na nejhorší velikonoční zážitek.

„Dodnes si pamatuji, jak mě maminka chránila, aby mě tou bužírkou, protože neměli pomlázky, neřezali. Asi to nemysleli zle, ale jak byli opilí, neznali míru,“ dodala Eva s tím, že dnes už Velikonoce slaví nejen díky svým dvěma dětem, které je mají rády, ale hlavně díky manželovi a scénáristovi Renému Decastelo (46), který celou rodinu tento významný křesťanský svátek přiměl slavit společně.

VIDEO:

Fotogalerie
44 fotografií