Minulý rok se na sociálních sítích Eliška Bučková pochlubila tradičním způsobem, jak slavit Velikonoce. Strávila je ve své rodné Strážnici na Moravě s početnou rodinou a všem koledníkům poctivě nalévala panáky slivovice. Všem těm zvykům a krojům na moravské vísce zkrátka není šance se vyhnout. A očekávala, že si je letos v podobném duchu užije zase. Jako správná praktikující křesťanka si dokonce před Velikonocemi naordinovala 40 dní půstu, který začal koncem února v takzvanou Popeleční středu.

Jenže poté se začal objevovat i v naší republice koronavirus, nejrůznější bezpečnostní a hygienická opatření se neustále zostřovala… a už nyní je jasné, že klasické Velikonoce s koledníky nás tento rok skutečně nečekají. Štíhlounká modelka, která se až do Velikonočního pondělí bude trápit přísnou dietou, co jí zakazuje nejenom jíst maso, ale i mléčné výrobky, se však k nové situaci staví optimisticky. Je to ostatně lepší přístup, nežli si stýskat!

„Letošní Velikonoce budou velmi netradiční pro většinu z nás, ale já se na ně přesto těším! No tak letos kluci z cimbálovky nepřijedou vozem, no... Folklórních písniček mám v telefonu dost, tak si je budu popěvovat alespoň tak,“ nenechala si zkazit dobrou náladu tmavovlasá kráska, která na instagramu rovnou zapózovala v tematické halence s vyšívanými motivy á la cibulák, kterou doplnila „ladící“ rouškou. Podle všeho se však Bučková na Moravu přece jenom chystá. U rodičů má totiž své dva pejsky, dvě čivavy, které jsou jí v těchto těžkých časech těmi nejlepšími parťáky do nepohody.

VIDEO: Eliška Bučková v říjnu 2019 prozradila, že randí! Ale zatím je ve fázi vybírání, protože je náročná...

Video
délka: 02:41.92

Eliška Bučková randí! Ale zatím je ve fázi vybírání, protože je náročná Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
44 fotografií