To, že je v jiném stavu, zjistila v den, kdy byla na castingu. „Takže jsem se sice zúčastnila, ale myšlenkami jsem byla jinde. Za tři měsíce volali, že mě vybrali,“ zavzpomínala. Bála se ale, že natáčení a těhotenství nepůjde skloubit. Nakonec se to povedlo, protože natáčet se začalo až čtyři měsíce po porodu dcerky.

„Sešli jsme se s producentem, všechno si vysvětlili a mně projekt začal připadat hezký,“ říká Bebarová. „Začala jsem si to malovat v růžových barvách a pak řekla, že to zvládneme. Miminko totiž spolupracovalo v těhotenství i poté,“ dodala. Loni v únoru pak Tereza porodila dceru Sofii a při natáčení odbíhala kojit. A stále kojí.

„Je to tak, to mě udržuje i ve formě. Samozřejmě se hlídám a jím velmi zdravě, ale díky Peče celá země jsem i já začala péct sladkosti. Pravda, já si dám jen kousíček, ale zbytek to jí a tvrdí, že jim to chutná,“ svěřila se Blesku herečka, která moderovala křest druhé knihy Moderní česká cukrařina cukráře Josefa Maršálka.

Ten je právě jedním z porotců v Peče celá země. „Josífek je naše sluníčko, jsem moc ráda, že jsem ho poznala, a doufám, že se spolu všichni sejdeme při další řadě, která snad bude,“ dodala Tereza.

VIDEO: Bebarová dva měsíce po porodu na premiéře: Řekla, co je její životní role!

Video
délka: 02:43.65

Bebarová dva měsíce po porodu na premiéře: Řekla, co je její životní role! Jana Marvanová, Jan Jedlička

Fotogalerie
46 fotografií