Sednout si do kavárny, dát si dobré víno a pozorovat lidi. O tom sní Jitka Zelenková. Splnit si tenhle sen by nebylo složité, kdyby k němu zpěvačka nepotřebovala specifickou scenérii. Jitka by si totiž ráda dopřála atmosféru Paříže. A proč se do pouhou hodinu letu vzdálené destinace ještě nevydala?

„Do Paříže, si myslím, by měl člověk jet prostě s někým,“ věří Jitka Zelenková pověsti francouzské metropole jakožto města plného romantiky a zamilovaných párů. A jelikož zpěvačka v životě neměla štěstí na dlouhodobá partnerství, je to zjevně důvod, proč se tam zatím nepodívala.

Na druhou stranu i absence muže není pro zpěvačku definitivní překážkou vysněné návštěvy Eiffelovy věže. Jitka si totiž umí představit, že by se do Paříže vypravila i s přáteli. „Ideální je parta lidí, kteří už tam byli. Ti pak totiž můžou říct, kde a co je dobré. Bohužel jsem se zatím nikdy časově nesešla s někým, kdo by tam jel,“ vysvětlila Jitka Zelenková, která počítá s tím, že si splní sen o cestě nejen do Paříže, ale i Londýna. Ani tam totiž nikdy nebyla. „Přání by si člověk měl plnit,“ uzavřela povídání na oslavě narozenin Retro Music Television.  

VIDEO: Jitka Zelenková o svém zatím nesplněném snu 

Fotogalerie
40 fotografií