Vypadalo to, že se Milan Šteindler usadil a našel ženu svého života. „Chystáme nyní svatbu. Teď se řeší technické problémy, protože tak jako všude, i na úřadě nebo na církvi panuje byrokracie. Takže teprve teď domlouváme termín. Původně jsme ho měli vymyšlený, ale teď se z těchto důvodů musí změnit. Ale mělo by to být nejpozději tento rok,“ řekl Blesku loni na konci března herec, který si se svou bývalou ženou Janou (60) prošel drsným rozvodem plným špíny. Krom majetku se soudili i o děti a se synem se dokonce měl poprat.

Člověk míní, život mění a po třičtvrtě roce je všechno naruby. Veselka se nekonala a Milan na středeční premiéru divadelní hry Gin Game v Divadle Na Jezerce vyvedl novou ženu! Místo krátkovlasé Katky ho doprovodila zrzavá dlouhovláska v klobouku! Obě dámy jeho života ale spojuje láska k tetování. Katka měla výrazné kérky po celém těle a hercův nový objev na hřbetu ruky.

Co se stalo se Šteindlerovou bývalou snoubenkou? Podle sociální sítě se loni v září odstěhovala do německého Regensburgu a změnila stav na nezadaná! „V ČR ende (konec), v Rege Anfang (začátek)," odpověděla na četné dotazy o náhlé životní změně Krátková.

VIDEO: Videoklip láká na divadelní hru Pánský klub, řeší eroticky závislé muže.

Video
délka: 03:20.66

Videoklip láká na divadelní hru Pánský klub, řeší eroticky závislé muže. Divadlo Na Jezerce, DEMOPICTURES

Fotogalerie
39 fotografií