Tou, která si češe na hlavě číro, piercingem má probodlé obočí i nos a potetovaná je snad úplně po celém těle, se herec a režisér přišel pochlubit mezi kamarády. Na křtu knížky Haliny Pawlowské (63) Díky za fíky byl ve svém živlu. Víno si nosil rovnou po dvou sklenicích a pak se na celé kolo chlubil prstenem s velkým kamenem, který prý své lásce koupil. „Za čtyři roky už se člověk přesvědčí, že je to po všech stránkách v pořádku,“ tvrdil tři roky rozvedený Šteindler Blesku. 

Kérky z lásky

Dokonce si kvůli ní »na stará kolena« pořídil také pár ozdob na kůži. „V tetování už ji doplňuji, statně ji doháním. Mám jedno na prsou a další na zádech. Mám tam něco, k čemu mám vztah, a zároveň je to takový grafický element. A těší mě, že partnerka k tomu má ještě kladnější vztah,“ pochvaloval si.

Pařba s Upírem

A podobně vřelý vztah má asi dvojice i k slušně rozjetým mejdanům. Z kavárny, kde se křest konal, odcházeli až kolem půlnoci úplně poslední. Rozhodně ale neměli namířeno domů. Jak zdokumentovali fotoreportéři Blesku, přibrali Václava Upíra Krejčího (63) a než došli do dalšího podniku, bavil je Milan německými hláškami jako vystřiženými ze satiry Alles Gute. Německy pořvával dokonce na kolemjdoucí turisty, jimž do očí vháněl děs.

Divoká jízda

Poté zapadli do nočního baru, kde popíjeli další dvě hodiny. Upír s nimi tempo nakonec neudržel a museli mu objednat taxi. Ani to ovšem Šteindlera a jeho polovičku nedonutilo odejít domů. Dál popíjeli a líbali se, než začala obsluha zhasínat světa. Byla to taková divočina, že to odnesl i půllitr. Převrhli ho, a herec tak musel před odchodem ještě utírat stůl... Nakonec je domů vyhnala až unavená obsluha!

Víte, že...

Šteindlerova bývalá manželka Jana ho měla podle jeho slov fyzicky týrat, a dokonce mu prý poleptat penis lepidlem!

Fotogalerie
26 fotografií