Na nedávný dotaz fanoušků během Q&A („questions and answers“, tedy „otázky a odpovědi“), zda by si nepřála dalšího potomka, odpověděla moderátorka Jasmina Alagičová zcela upřímně: „V budoucnosti by nás další děťátko určitě velmi potěšilo, momentálně si ale plnými doušky vychutnáváme Sanela.“ To ostatně dnes a denně dokazuje na instagramu, kde pravidelně sdílí fotky svého manžela a právě i svého malého pokladu, o němž často píše, že v něm konečně získala „doživotního parťáka na všechno“.

„Velmi mnoho vašich otázek se týkalo Patrika, a jaký je život s Rytmusem. Nevím, na koncerty moc nechodím, mám ale velmi ráda jeho tvorbu a má můj obrovský obdiv. Já ale žiji především s Patěm, tímhle Patěm,“ svěřila se u videa, na kterém se vulgární zpěvák pitvoří na pětiměsíčního kojence, dělá na něj legrační zvuky a chlapeček piští radostí. Podle Jasminy je zkrátka muž jejího života „nenormálním milujícím manželem a taťkou“. Dojemné video za 15 hodin od svého uveřejnění získalo téměř 200 tisíc zhlédnutí - a mnozí nedokázali uvěřit vlastním očím.

„Konečně se ten věčně zamračený Patrik směje! Měli byste mít asi víc dětí,“ napsal v reakci na rozkošné záběry jeden její fanoušek. „Věčně zamračený Patrik? Ty ho teda vůbec neznáš…“ divila se Jasmina, jako kdyby si snad neuvědomovala, jak se Rytmus prezentuje v médiích a na svých internetových účtech.

Jak ostatně příhodně podotkla další dáma, zachmuřené čelo známého rappera je pravděpodobně jenom image na veřejnosti a obchodní značkou, stejně jako v případě nikdy se neusmívající Victorie Beckhamové (45) nebo věčně nadávajícího a nespokojeného kuchaře Gordona Ramsayho (53).

VIDEO: Pamatujete si ještě, jak v květnu 2018 lhala Jasmina Alagičová o svém vztahu s Patrikem Vrbovským?

Video
délka: 01:21.94

Jasmina Alagič o románku s Rytmusem: Jsme kamarádi... Adriana Šoltésová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
59 fotografií