Když Evě Burešové tehdy praskla voda a spěchala do porodnice, aby přivedla na svět svého milovaného synka, cestou v autě poslouchala píseň, která se zpětně změnila v paradox osudu. „Poslouchala jsem tehdy Single Ladies. Bože, proč jsem si nevybrala něco jiného, tohle byla taková předtucha asi, jak to dopadne,“ řekla s humorem Burešová v pořadu 7 pádů Honzy Dědka při vzpomínce na porod prvorozeného chlapečka.

Poznámkou, kterou si dělá legraci sama ze sebe, naráží na skutečnost, že ji předloni, jen pár měsíců po porodu, nečekaně opustil partner a otec malého Nathánka, a Eva se tak na nějaký čas stala nejen „single lady“ (dáma bez partnera), ale také samoživitelkou, a tak začala pracovat více než kdy dřív.

Beyoncé Evě nejenže předpověděla nemilou budoucnost, ale hvězda nového seriálu Slunečná měla s americkou zpěvačkou společného něco přece jen hezkého. „Ona byla mimochodem těhotná ve stejnou dobu, tak to jsem si říkala, že už je neuvěřitelné propojení,“ svěřila zajímavost Eva, která je už více než půl roku zamilovaná do pohledného tanečníka Matyáše Adamce, a tak jí nálepka „single lady“ naštěstí dlouho nevydržela.

VIDEO: Kovbojská s Burešovou a Lamborou: Touhle písničkou váš přivítá Slunečná

Video
délka: 02:02.28

Kovbojská s Burešovou a Lamborou: Touhle písničkou váš přivítá Slunečná. FTV Prima

Fotogalerie
70 fotografií