Diváci se tak dočkají prvního uvedení až téměř o dva měsíce později, 5. února. Největší nedočkavci mohou navštívit dopolední veřejné generálky 18. a 19. ledna. I tak mají tedy oba hlavní protagonisté plné ruce práce. „Rozhodně máme co dělat,“ okomentoval to Milan.

Není se co divit, že herečka potřebovala oddechový čas. Pro Jiřinu Bohdalovou byl odchod Slavíka velkou ranou, navíc jako přítelkyně rodiny prožívala všechny smutky s ní. A právě na Jezerce viděla Karla naposledy na oslavě jeho osmdesátin.

Pouhých pět dní po odchodu Karla zemřela kolegyně Vlasta Chramostová (†92). Příliš bolesti najednou. Není divu, že Bohdalová, které bude za půldruhého roku 90 let, skončila nakonec z toho všeho v listopadu v nemocnici.

Podepsalo se na ní mnoho smutku a stresu. Vážné střevní potíže nešlo řešit doma. „V takových chvílích se prostě zkoušet nedá. Jiřinka musela premiéru odložit, to přece každý pochopí,“ řekl Aha! hereččin dvorní režisér Zdeněk Zelenka (65). Snad už do toho nic nevleze, smrt a nemoc si svou daň vybraly a diváci se dočkají kýžené tragikomedie z domova seniorů.

VIDEO: Jiřina Bohdalová prozradila své tajné přání v soutěži Máme rádi Česko.

Video
délka: 00:23.52

Jiřina Bohdalová prozradila své tajné přání v soutěži Máme rádi Česko. FTV Prima

Fotogalerie
46 fotografií