Jelikož už s kariérou youtubera oficiálně seknul a nahrávání video příspěvků se aktivně nevěnuje, může si Král užívat skrze internetu nabytého bohatství. Nutno ovšem říct, že i přes jmění, které se někdejšímu „králi youtube“ podařilo vydělat, své finanční prostředky nevystavuje na internetu okázale na odiv. Na rozdíl od jiných.

I tak si ale z těch mála fotek a krátkých videí zveřejněných skrze instastories lze domyslet, že narozeninová oslava nebyla levná. Drahými dary, archivním šampaňským a lanýži v hodnotě několik desítek tisíc korun se Král ale nepochlubil. Byť by jistě mohl.

Prostředky, jakými mladý muž disponuje, jsou patrné z jeho dovolené, kterou si dopřál se svou přítelkyní Karolínou Benešovou před koncem roku. Společně s blogerkou působící pod jménem little kao vyrazil Král na cestu kolem svět. Doslova. Před třicátými narozeninami tak někdejší youtuber a dnes podnikatel stihl na luxusním zaoceánském parníku navštívit na jeden zátah nejprve Itálii, Španělsko a Portugalsko. Vydal se ale objevovat i krásy daleké Brazílie či Argentiny. 

VIDEO: Hvězda youtube Jirka Král končí. Trailer na jeho poslední video – dokument Byl jsem youtuber.

Video
délka: 01:36.76

Hvězda youtube Jirka Král končí. Trailer na jeho poslední video - dokument Byl jsem youtuber. Jirka Král

Fotogalerie
16 fotografií