Youtuber a přeborník v parkuru Taras Povoroznok známý jako Tara se v živém vysílání slušně odkopal, když se ho malý chlapec zeptal, proč má tak drahé oblečení. „Nemám drahé oblečení, jen ty máš málo peněz!“ Jak si tohle může dovolit bloger, kterého právě nezletilí fanoušci nejvíc sledují?

Velmi rychle se dočkal odezvy od svých kolegů. „Jsi absolutní odpad společnosti, nechápu, jak si můžeš dovolit říkat takové věci, když sám tvrdíš, že jsi z chudých poměrů. Kdyby jsi opravdu byl, nikdy bys takové ho*no hodno hloupého dítěte ze základní školy nevypustil z úst. Měl by jsi se za sebe stydět a možná zamyslet, jaký dopad mohou mít tvé činy,“ napsal na sociální síť boxer Vilém Cao, se kterým souhlasí i rapper s vietnamskými kořeny Renne Dang. Přidali se další blogeři, kteří mu slibují pěstí do zubů.

Taras se narodil se na Ukrajině a do České republiky přišel s rodiči v devíti letech. Na youtube má tři kanály, z nichž nejoblíbenější je o parkouru, protože sám se mu léta věnuje a pořádá workshopy. Patří mezi nejvlivnější lidi na sociální síti v Česku.

VIDEO: Rapperka a milionářka Klara Lima (28): 7 plastik, drogy, anorexie a životní peklo!

Video
délka: 16:48.88
Video se připravuje ...

Rapperka a milionářka Klara Lima (28): 7 plastik, drogy, anorexie a životní peklo! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Fotogalerie
10 fotografií